Rezultate te kerkimit per termin: +Gjermanin

Total: 2331
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.438Z

Gjermani, rritja ekonomike për prill-qershor, vetëm 0.1%

Të dhënat e reja financiare tregojnë se rritja ekonomike e Gjermanisë thuajse, ishte ndalur në periudhën prill-qershor të këtij viti, duke rritur shqetësimet e investitorëve, se ekonomia globale është më e ngadalshme se sa pritej. &nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.287Z

Të lumët ata për talentët tanë

Përfaqësueset e ndryshme evropiane vazhdojnë të shfrytëzojnë në maksimum talentët kosovar. Në ndeshjet kualifikuese për grupmoshat U17 për Kampionatin Evropian, talentët kosovarë vazhdojnë të shënojnë shumë gol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.414Z

Diter Hënes “Xhemalji, të presim te Herta e Berlinit”

Nga Aurel Vrenozi Diter Hënes, manaxheri i Hertës së Berlinit udhëtoi të shtunën në Zyrih për të ndjekur ndeshjen FC Zurih-Sion (2-1) por dhe me qëllimin për të marrë miratimin e talentit shqiptar nga Maqedonia, 20-vjecarin Blerim Xhemajli (datëlindja 1986, 179 cm, 73 kg). Kontrata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.226Z

Nuri Seferi me trajner të ri

"Tajsoni shqiptar" Nuri Seferi është duke u përgaditur për luftën e 3 majit ku do të mbrojë titullin GBU dhe dëshiron që të shkëlqejë në ring. Seferi njofton se para disa ditësh ka vendosur të punojë me një trajner të ri. Bëhet fjalë për gjermanin Mario Schiesser i cili ka qen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.385Z

Bankina, garë mes gjashtë të huajsh

"Luftë" të huajsh për stolin e rekordmenëve shqiptarë. Tirana, që me sa duket e konfirmua largimin e Sulejman Memës, trajneri i tretë që drejtoi bardheblutë sezonin e kaluar, është kërkim të emrave të rinj. Agjencia më e madhe e menaxhimit të lojtarëve dhe teknikëve "Vata Vizion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.026Z

Reali i vërsulet Toni Kroosit

Skuadra mbretërore Real Madrid ju ka hapur derën disa lojtarëve për tu larguar për ti sjellur disa të rinjë me të cilët Ancelotti mendon se do ta kompletonte skuadrën dhe do të ishte edhe më kompetitive edicionin e ardhshëm. Real Madri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.375Z

Ozili vazhdon të kënaqet në vendin e haramit

Kampioni i Botës me Gjermaninë, Mesut Ozil, është njëri ndër të pakët futbollistë gjerman që vazhdon të jetë në pushime. Anëtari i Arsenalit po vazhdon t’i shijoj pushimet në vendin e haramit, në Las Vegas, në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama