Rezultate te kerkimit per termin: +Gjermanin

Total: 2331
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.288Z

Britania bashkohet me Gjermanin, kundër Serbisë në BE

William Hague Britania e Madhe vendosi që të solidarizohej me Gjermanin për çështjen e anëtarësimit apo jo të Serbisë në BE. Sipas gazetës The Guardian  në listën e vendeve që do të jenë kundër Serbisë në BE do të bëj pjes dhe Britania, Austria dhe Holanda. Ne duam që të shoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.353Z

Shala mohon se e mashtroi gjermanin, thotë se u mashtrua edhe vet nga Hamza (Video)

nver Shala numëron plot 20 vjet miqësi me Bekim Hamzën, por se do të mashtrohej një ditë nga ai, thotë të mos e ketë pritur. Shala bashkë me Hamzën po akuzohen nga shtetasi gjerman Wellner Kohler, se e kanë mashtruar, duke ia marrë rreth gjysmë milioni euro, raporton KTV. Por, Shala sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.669Z

Gjermania Perëndimore tentoi të blinte Gjermaninë Lindore

BERLIN- Dokumentet sekrete të CIA-s dhe të ministrisë së Jashtme në Uashington, që janë publikuar së fundmi, kanë zbuluar se Ludvid Erhard kishte në plan që në vitet '60-të të blinte bashkimin e dy Gjermanive. Siç raporton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.974Z

Gjermania e "qethi" Brazilin, Ronaldo e qethi gjermanin

Fenomeni i futbollit, braziliani Ronaldo mbrëmë mund të ketë përjetuar një nga netët më të hidhura viteve të fundit. Ish sulmuesi më i mirë në botë që nga mbrëmë nuk e bartë më rekordin se golashenusi m&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.862Z

Gjetan Keta synon sërish majat, sfidon gjermanin Feigenputz

Në sport, por edhe në jetë nuk është e rëndësishme nëse rrëzohesh, rëndësi ka forca për tu ringritur, aty ndahet kampioni nga ai që dorëzohet dhe Gjetan Keta është një kampion. Luftëtari shqiptar i cili dy vite më parë nuk arriti të fitonte titullin interkontinental IBF, duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.307Z

Anglia pret Gjermaninë, miqësore luksi e fortë

Trajneri Joakim Lëv do zhvillojë sonte ndaj "Tre Luanëve" ndeshjen e tij të 101-të, që nga gushti 2006 kur u emërua pasuesi i Klinsmanit. Në 100 ndeshjet e fundit ka marrë 68 fitore, 17 barazime dhe 15 humbje. Deri më tani ka aktivizuar 82 lojtar&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama