Rezultate te kerkimit per termin: +Gjermanine

Total: 1181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.335Z

Shteti Islamik kercenon Gjermanine

0 brbr SSSAbrASS brbrShteti Islamik kercenon per te paren here Gjermanine me sulme terroristebrbr brbrSic raporton e perditshmja gjermane Di Velt xhihadistet kane publikuar nje video ku kercenimet i shprehin ne gjuhen gjermanebrbr brbrAta thone se do te hakmerren ndaj kancelares Angela Merkel per g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.346Z

Rusi,perkujtohet triumfi mbi Gjermanine

Me rastin e 9 majit, dites se triumfit sovjetik mbi Gjermanine naziste ne Sheshin e Kuq ne Moske eshte zhvilluar nje parade gjigande ushtarake.Ne paraden tradicionale kane marre pjese autoritetet me te larta shteterore ruse .

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.444Z

Ne dyshim per Gjermanine

Majkell Balak do te jete ne dyshim per t'u aktivizuar ne ndeshjen e radhes per Gjermanine, ne permbushje te objektivit, ne finalet e boterorit afrikan. Ekipi i Joakim Lev siguroi kualifikimin per ne finalet e Kupes se Botes dhe ndeshja e fundit me Finlanden pritet qe te jete sa per statistike. Fito

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.532Z

Loew zgjat kontraten me Gjermanine

Trajneri i Gjermanise, Joachim Loew do te zgjase kontraten deri ne 2012: ne janar do te vihet dhe firma. Lajmin e ka bere te ditur Federata Gjermane e Futbollit. Loew, 49 vjec, ka zevendesuar Juergen Klinsmann pas boterorit 2006. Ai e ka drejtuar Gjermanine ne finalen e Euro 2008-es dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.138Z

Kuhn: Turqia mund ta mposhte Gjermanine

Trajneri i perfaqesueses se Zvicres, Kobi Kuhn, ka deklaruar se Kombetarja e Turqise mund t’i befasoje te gjithe edhe ne gjysmefinale, duke eliminuar Gjermanine. “Normale qe gjermanet jane favorite, pasi kane nje skuader mjaft kompakte dhe me futbolliste cilesore. Por, une do e prisja edhe nje k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.138Z

Arda: Do ta mundim Gjermanine

Talenti i futbollit turk, Turan Arda, mendon se skuadra e tij eshte e gatshme te vazhdoje aventuren ne Evropian, duke siguruar edhe nje bilete per ne finale, pavaresisht se perballe do kete nje kundershtar te forte si Gjermania. “Ne gjysmefinale do kemi perballe Gjermanine dhe normale qe do te jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.534Z

Boateng prefron Ganen, braktis Gjermanine

Mesfushori i Tottenham, Kevin-Price Boateng i lindur ne Berlin nga nje emigrant nga Gana, mund te luaje per kombetaren afrikane dhe jo per Gjermanine. Eshte vete Boateng qe ne nje interviste per “Sport Bild” qe ka shprehur deshiren per te luajtur me fanelen e vendit nga rrjed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama