Rezultate te kerkimit per termin: +Gjermanine

Total: 1181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.138Z

Arda: Do ta mundim Gjermanine

Talenti i futbollit turk, Turan Arda, mendon se skuadra e tij eshte e gatshme te vazhdoje aventuren ne Evropian, duke siguruar edhe nje bilete per ne finale, pavaresisht se perballe do kete nje kundershtar te forte si Gjermania. “Ne gjysmefinale do kemi perballe Gjermanine dhe normale qe do te jet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.534Z

Boateng prefron Ganen, braktis Gjermanine

Mesfushori i Tottenham, Kevin-Price Boateng i lindur ne Berlin nga nje emigrant nga Gana, mund te luaje per kombetaren afrikane dhe jo per Gjermanine. Eshte vete Boateng qe ne nje interviste per “Sport Bild” qe ka shprehur deshiren per te luajtur me fanelen e vendit nga rrjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.574Z

U-17 Shqiperia peshkon Gjermanine

Kualifikueset e Kampionatit te 11-te Europian 2011/2012 per moshen U-17 i rezervuan Shqiperise ne grupin 12 Gjermanine por dhe Sllovakine dhe Estonine ne rolin e vendit prites. Takimet do te zhvillohen nga data 13 deri 18 tetor 2011. Ne fazen kualifikuese marrin pjese 52 shtete te ndara ne 13 grupe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.847Z

Cruyff Deshiroj Gjermanine ne finale

Na ndajne vetem pak ore nga klasikja e futbollit Boteror Kete te Marte ne Belo Horizonte Brazili dhe Gjermania do te vihen perballe ne nje duel qe do te percaktoje skuadren e pare finaliste te kesaj Kupe Botebr br Per sfiden mes dy gjigandeve te futbollit foli edhe ish-lojtari i famshem holandez J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.103Z

Franca perballet me Gjermanine

brbrshte cilesuar si nje finale e parakohshme dhe nuk mund te ishte ndryshe duke pare se te dy ekipet kane fituar se bashku 5 kampionate boterore dhe po kaq evropiane Gjermani-France gjysmefinalja e dyte e Euro 2016 e programuar per sonte ne oren 2100 ne Velodrom te Marsejes premton spektakel dhe em

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.585Z

Messi do ti mungoje miqesores me Gjermanine

0 brbr brbrLionel Messi do ti mungoje perballjes me Gjermanine te merkuren ne ndeshjen miqesorebrbr brbrE

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.770Z

Talenti Lewis Holtby zgjedh Gjermanine

Fabio Capello brenda pak muajve eshte mundur per te dyten here nga Joachim Loumlw. Kesaj radhe fusha e futbollit nuk ka te beje fare pasi dy komisaret teknike luftuan per talentin e Mainzit Lewis Holtby me baba anglez por me pasaporte gjermane. Per momentin Holtby eshte kapiteni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama