Rezultate te kerkimit per termin: +Gjermanine

Total: 1181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.574Z

U-17 Shqiperia peshkon Gjermanine

Kualifikueset e Kampionatit te 11-te Europian 2011/2012 per moshen U-17 i rezervuan Shqiperise ne grupin 12 Gjermanine por dhe Sllovakine dhe Estonine ne rolin e vendit prites. Takimet do te zhvillohen nga data 13 deri 18 tetor 2011. Ne fazen kualifikuese marrin pjese 52 shtete te ndara ne 13 grupe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.847Z

Cruyff Deshiroj Gjermanine ne finale

Na ndajne vetem pak ore nga klasikja e futbollit Boteror Kete te Marte ne Belo Horizonte Brazili dhe Gjermania do te vihen perballe ne nje duel qe do te percaktoje skuadren e pare finaliste te kesaj Kupe Botebr br Per sfiden mes dy gjigandeve te futbollit foli edhe ish-lojtari i famshem holandez J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.103Z

Franca perballet me Gjermanine

brbrshte cilesuar si nje finale e parakohshme dhe nuk mund te ishte ndryshe duke pare se te dy ekipet kane fituar se bashku 5 kampionate boterore dhe po kaq evropiane Gjermani-France gjysmefinalja e dyte e Euro 2016 e programuar per sonte ne oren 2100 ne Velodrom te Marsejes premton spektakel dhe em

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.585Z

Messi do ti mungoje miqesores me Gjermanine

0 brbr brbrLionel Messi do ti mungoje perballjes me Gjermanine te merkuren ne ndeshjen miqesorebrbr brbrE

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.770Z

Talenti Lewis Holtby zgjedh Gjermanine

Fabio Capello brenda pak muajve eshte mundur per te dyten here nga Joachim Loumlw. Kesaj radhe fusha e futbollit nuk ka te beje fare pasi dy komisaret teknike luftuan per talentin e Mainzit Lewis Holtby me baba anglez por me pasaporte gjermane. Per momentin Holtby eshte kapiteni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.603Z

Egzonita Ala perfaqeson Gjermanine ne Miss World 2014

Transmetuar me 29112014 - 1814 Bukuroshja shqiptare Egzonita Ala perfaqeson Gjermanine ne Miss World 2014 qe do te mbahet me 14 dhjetor ne Londer Vajza 18 vjecare nga Kosova qe jeton ne Gjermani prej javesh eshte duke qendruar ne Londer ku pergatitet per te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.353Z

Humbet Greqia veshtiresi per Gjermanine

brbrAshtu si Shqiperia edhe Danimarka i nisi mjaft mire takimet eliminatore ne Grupin I duke fituar 2-1 ne shtepi ndaj nje prej skuadrave qe e kishte sjell se tepermi ne veshtiresi vitet e fundit Armenine Dhe ne fakt ishin keta te fundit qe zhbllokuan shifrat ne pjesen e dyte kur Miktarian ne minut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama