Rezultate te kerkimit per termin: +Gjermanis

Total: 5476
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.615Z

Pa kapitenin, përballë Gjermanisë

Lajme jo të mira për Brazilin para ndeshjes gjysmëfinale përballë Gjermanisë. Nikoqirët e këtij botërori do ta nisin këtë ndeshje me dy pa dy lojtarët më të mirë të tyre. I pari është Neymar, i cili pas një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.392Z

Kosovë, ministrja Citaku priti ambasadorin e ri të Gjermanisë

PRISHTINË- Ministrja e Integrimit Evropian, Vlora Çitaku, priti sot Ambasadorin e ri të Republikës Federale të Gjermanisë në Kosovë, z. Ernst Reichel, me të cilin diskutuan për bashkëpunimin e shkëlqyeshëm mes Kosovës dhe Gjerma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.446Z

Ja fanelat e Gjermanisë për "Brazili 2014"

Përfaqësuesja e Gjermanisë i ka zbuluar fanelat që do ti veshë në Kampionatin Botëror "Brazili 2014"."Adidas" e ka bërë dizajnimin e këtyre fanelave të cilat do të jenë për Gjermaninë më ndryshe nga h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.741Z

Bento: Ronaldo kundër Gjermanisë? S'e di

Për të tretën ditë rresht, Cristiano Ronaldo vijoi stërvitjen bashkë me skuadrën duke lënë plotësisht pas dëmtimin e pësuar gjatë pjesës së dytë të sezonit. Sulmuesi i Realit të Madridit u shoqërua gjithas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.955Z

Çmimi i Madh i Gjermanisë, Rosberg niset i pari

Kanë përfunduar provat zyrtare për Çmimin e Madh të Gjermanisë në Formula 1, në të cilën pole position i takoj Nico Rosberg. Gjermani Rosberg ia doli të tregohet zot shtëpie në pistën e Hoffenhemit, duke lënë pas ngas&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.962Z

Miriam, i rikthehet Gjermanisë

Për më shumë se dy vite Miram Caniu jeton në Shqipëri, ku ka filluar bashkëjetesën em Alban skenderaj, duke e ndarë jetën mes  Gjermanisë dhe Shqipërisë. Pas disa muajsh në spektaklin e “The Voice”, Miriam Cani i rikt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.908Z

Bajern Mynih nuk mbahet, fiton edhe Kupën e Gjermanisë

MYNIH - Edhe pse me vuajtje në fundin e ndeshjes, teksa nga 3-0 ka përfunduar takimi 3-2, Bajerni i Mynihut ka fituar edhe Kupën e Gjermanisë. I treti trofe ky për bavarezët për këtë sezon, teksa kanë fituar titullin kampion, Ligën e Kampioneve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama