Rezultate te kerkimit per termin: +Gjermanis

Total: 5476
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Myler: Me Volfsburgun, fitore me fat

Bajern Mynih Sulmuesi Tomas Myler ka folur pr fitoren 2-1 q Bajerni i Mynihut arriti n ndeshjen e par t kampionatit kundr Volfsburgut. Talenti i Gjermanis pohoi se skuadra e drejtuar nga trajneri Van Gal ishte me fat q mori 3 pikt. Myler hapi serin e golave, ndrsa rezultati u barazua nga Xheko, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.566Z

Gjermanët të "flladitur" në pjesëlojë

Pas epërsisë të arritur në pjesën e parë ndaj Francës, lojtarët e Gjermanisë po i pret në zhveshtore freskimi. Govatat e mbushura me ujë po i presin lojtarët gjermanë të cilët do të marrin urdhërat e Joachim Low. Go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.622Z

Ku e fali namazin e Fitër Bajramit Shkodran Mustafi?

Kampioni i Botës me kombëtaren e Gjermanisë në botërorin e Brazili, Shkodran Mustafi, ka kryer obligimin e tij fetar për festën e Fitër Bajramit në vendlindjen e tij, në Gostivar. Mustafi ka kryer obligimin fetar në një xhami në Gostiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.684Z

Reus po ikë nga Dortmundi!

Marco Reus di duket e ka vendosur largimin nga Borusia Dortmund. Superylli gjerman ka refuzuar zgjatjen e kontratës me nënkampionët e Gjermanisë. "Bild" shkruan se Reus ka porositur skuadrën që të mos diskutojnë kontratën e re, vendim i cili ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.232Z

Javi Martinez mungon deri në vitin 2015

Ashtu edhe siç u pretendua në fillim, ashtu dolën edhe rezultatet e mjekëve. Mesfushori i Bayern Munchen, Javi Martinez, ka lënduar ligamentet në gjurin e tij të majtë, gjatë ndeshjes së finales për Superkupën e Gjermanisë. Për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.262Z

Caktohet data e re e duelit Klitschko - Puleva

Shtyhet dueli Wladimir Klitschko – Kubrat Puleva. Dueli i planifikuar të mbahet me 6 shtator në Hamburg të Gjermanisë ndërmjet numrit një të botës në Boks, ukrainasit Wladimir Klitschko dhe bullgarit Kubrat Puleva është shtyrë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.677Z

Blomeyer: Deputetët të vendosin për vazhdimin e EULEX-it

 Peter Blomeyer, Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë është shprehur se para se të shpërbëhet Parlamenti, deputetët e Kosovës duhet të vendosin për vazhdimin e mandatit të EULEX-it dhe themelimin e Tribunalit për Kosovën, n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama