Rezultate te kerkimit per termin: +Gjermanis

Total: 5476
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.955Z

Çmimi i Madh i Gjermanisë, Rosberg niset i pari

Kanë përfunduar provat zyrtare për Çmimin e Madh të Gjermanisë në Formula 1, në të cilën pole position i takoj Nico Rosberg. Gjermani Rosberg ia doli të tregohet zot shtëpie në pistën e Hoffenhemit, duke lënë pas ngas&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.962Z

Miriam, i rikthehet Gjermanisë

Për më shumë se dy vite Miram Caniu jeton në Shqipëri, ku ka filluar bashkëjetesën em Alban skenderaj, duke e ndarë jetën mes  Gjermanisë dhe Shqipërisë. Pas disa muajsh në spektaklin e “The Voice”, Miriam Cani i rikt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.908Z

Bajern Mynih nuk mbahet, fiton edhe Kupën e Gjermanisë

MYNIH - Edhe pse me vuajtje në fundin e ndeshjes, teksa nga 3-0 ka përfunduar takimi 3-2, Bajerni i Mynihut ka fituar edhe Kupën e Gjermanisë. I treti trofe ky për bavarezët për këtë sezon, teksa kanë fituar titullin kampion, Ligën e Kampioneve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.222Z

Majmuni Iva parashikon fitorene Gjermanisë përballë Algjerisë

"BRAZIL 2014" - Risia më e re e sjellë nga A1 Report për Botërorin Brazil 2014 në emisionin “Pasdite me Botërorin”, nën moderatorët Andi Kapxhiu dhe Dorina Mema, Majmuni Iva ka bërë edhe zgjedhjen e saj për fituesin e ndesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.328Z

Gjermanisë i bie autoriteti pas marrëveshjes me Greqinë

Pozicioni i ashpër i Gjermanisë ndaj Greqisë përgjatë negociatave të fundit për marrëveshjen e arritur, qartazi ka ndarë opinionin e vendeve evropiane, me qytetarë nga vende të ndryshme të Evropës që kanë mbetur të d&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.519Z

Krasniqi në lidhje me Missin e Gjermanisë

Boksieri shqiptar, Haxhi Krasniqi, ka treguar se nuk është vetëm një boksier i fortë por është edhe një i dashur perfekt. Kosovari ka postuar një fotografi në faqen e tij zyrtare në ‘Facebook’ me të dashurën e tij, misin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.961Z

Ja lista paraprake e Gjermanisë

Joachim Low ka publikuar listën paraprake me 30 lojtarët e Gjermanisë të grumbulluar për Botërorin e këtij viti që do të nisë më 12 qershor në Brazil. Bien në sy mungesat e portierit Ter Stegen (Borussia Monchengladbach), mesfushorit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama