Rezultate te kerkimit per termin: +Gjiknuri

Total: 4779
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.278Z

Gjiknuri Nderkombetare nderhyni

Tirane 6 tetor 2011 NOA/ Arjola Ymeraj- Deputeti socialit Damian Gjiknuri ne fjalen e mbajtur ne Parlament akuzoi Kryeministrin Berisha se po zvarrit procesin e reformes zgjedhore. Ai tha se Partia Socialiste u fut me seriozitet ne negociate me Partine Demokratike per reformen zgjedhore prej disa f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.511Z

Damian Gjiknuri per energjine

Qeveria shqiptare nuk do te rrise cmimin e energjise kete vit Garancia eshte dhene nga Ministri i Energjise Damian Gjiknuri ne emisionin Debat - Sipas Gjiknurit njesimi i cmimit te energjise qe mendohej se do te behej ne muajin qershor do te shtyhet Gjiknuri ka theksuar se cdo reforme qe qeveria do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.637Z

Gjiknuri: Berisha, qeveri uzurpatore

Keshilltari ligjor i PS, Damian Gjiknuri ka deklaruar se vetem kjo force politike do te mund te beje ndryshimin per te cuar vendin drejt zhvillimit. Duke folur ne emisionin “Shqip” ne Top Channel, Gjiknuri ka shprehur bindjen e tij se me 28 qershor shqiptaret do te jene ne gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.734Z

Energjia Gjiknuri fton investitoret

Ministri i Energjitikës, Damian Gjiknuri ka prezantuar para investitorëve të huaj në Zagreb të Kroacisë potencialet e mëdha energjitike të Shqipërisë. Zoti Gjiknuri ka marrë pjesë në forumin Broën, i organizuar nga ambasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.536Z

Reforma Zgjedhore, Gjiknuri: Berisha spekullon

Damian Gjiknuri TIRANE- Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Komisionin për reformën Zgjedhore, Damain Gjiknuri ka akuzuar kryeministrin Sali Berisha se po spekullon dhe se po përdor reformën zgjedhore si instrument presioni ndaj opozitës. Gjatë një interviste për NeWs24, pas akuzave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.893Z

Gjiknuri: Sistemi energjetik në krizë

Tryeza Tarifat e reja nuk do të prekin familjet Në tryezën me donatorë të sistemit energjetik, ministri Damian Gjiknuri tha se energjia përbën pikën më të dobët të ekonomisë shqiptare. “Kemi një sektor që vuan nga një deficit i madh monetar, që do të thotë se ka akumuluar bo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.241Z

Sistemi energjetik, replika Berisha-Gjiknuri

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe ministri i Energjisë Damian Gjiknuri replikuan dje mes tyre përsa i përket sistemit energjetik në vend. Ishte fillimisht ish-kryeministri Berisha i cili kërkoi miratimin e një amnistie për shtresat në nevojë dhe për pensionistët të cilët nuk i paguajnë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama