Rezultate te kerkimit per termin: +Gjiknuri

Total: 4779
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.865Z

Gjiknuri: Asnjë vendim gjykate nuk pengon hapjen e kutive

Nuk ka asnjë vendim gjykate që nuk lejon hapjen e kutive dhe trasparencë të zgjedhjeve. Kjo ka qenë deklarata e deputetit të PS-së, Damian Gjiknuri i cili ka theksuar se opozita kërkon vetëm transparencë të zgjedhjeve. Ai theksoi se vetëm nëse bëhet transparencë e zgjedhjeve mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.337Z

Nga Gjiknuri te Xhafaj, ja mashtrimet publike të ministrave

Me ardhjen në pushtet, sindroma e premtimeve të pambajtura prek edhe ministrat, apo kryetarët e Bashkive. Mund të përmendim këtu ministren e Kulturës, Mirela Kumbaro, apo Ministrin e Energjisë, Damian Gjiknuri. 1. Gati është dhe projekti për restaurimin dhe ndriçimin e Kalasë së Liboh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.745Z

Gjiknuri Nuk do te tolerojme vjedhjen e energjise

I quajti vjedhës të energjisë elektrike ata që deri vonë cilësoheshin si abuzues të energjisë. E per ata që e vjedhin energjinë nuk ka asnje tolerance, sipas ministrit Damian Gjiknuri. Vlera e dëmit në këtë sector arrin 150 MLN

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.754Z

Gjiknuri flet për marrëveshjen me CEZ: Kush na kërkoi zgjidhjen paqësore

Ministri i Energjisë Damian Gjiknuri ka folur për herë të parë për marrëveshjen me CEZ në komisionin parlamentar të Veprimtarisë Prodhuese. Duke u përballur me akuzat e opozitës, Gjiknuri tha se ky debat u rihap për çështje politike."...asgjë nuk ka ndryshuar nga maratona e konferen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.324Z

TAP-i, Gjiknuri në Budva: Shqipëria, pikë kyçe për rrjetin e gazit në rajon

Fillimi i fazës intensive të ndërtimit të gazsjellësit TAP ka shtuar përpjekjet e ër një tjetër projekt të rëndësishëm, atë të Ministrat e Shqipërisë, Malit të Zi, Bosnje Hercegovinës dhe Kroacisë u takuan në Budva të Malit të Zi ku u dakordësuan për krijimin e një njësie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.451Z

Ministri Gjiknuri në Athinë: Bashkëpunim për projekte të përbashkëta energjitike VIDEO

Greqia dhe Shqipëria do të bashkëpunojnë për projekte të përbashkëta energjitike. Gjatë vizitës së realizuar në Athinë ku Ministri i Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri, u takua me homologun grek, deklaroi se shumë shpejtë do të nisë puna e një komiteti të përbashkët për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.482Z

Hidrokarburet tregtohen në cilësitë ulët, Gjiknuri: Fund abuzivizmit!

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANË - Shqipëria për shumë kohë vuan problematikën e madhës të cilësisë së karburantit pasi tregëtohet naftë benzinë dhe gaz në cilësi shumë të ulët . Ministri i energjit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama