Rezultate te kerkimit per termin: +Gjiknuri

Total: 4779
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.176Z

Gjiknuri: Reforma zgjedhore, brenda muajit

Damian Gjiknuri TIRANE- “Reforma zgjedhore mund te mbyllet brenda ketij muaji”. Keshtu ka thene sot bashkekryetari socalist në Komisionin e Reformës Zgjedhrore, Damian Gjiknuri. Deklarata eshte bere pas përfundimit të mbledhjes me dyer të mbyllura, gjate nje prononcimi te shkurter p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.085Z

Gjiknuri duhet te shmangim kolapsin

brbrPer ministrin e energjise Damian Gjiknuri e rendesishme eshte shmangia e kolapsit ne sistemin energjetik Gjithashtu ministri i energjetikes Damian Gjiknuri theksoi domosdoshmerine e aksionit kunder abuzuesve me energjine elektrike per te shmangur kolapsin e sistemit energjetik ne takimin e zhvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.410Z

Gjiknuri: Industria minerare, joproduktive

Takimi Qeveria po përgatit ndryshimet ligjore për të luftuar kaosin e krijuar në miniera Shfrytëzimi i pasurive natyrore përmes industrive nxjerrëse nuk ka dhënë impaktin e duhur në ekonominë e vendit për shkak të politikave jotransparente në dhënien e lejeve të shfrytëzimit nga ana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.073Z

Gjiknuri Presidenti produkt i dialogut

E enjte 29 Mars 2012 1027 DAMIAN GJIKNURI I FTUAR NE EMISIONIN Zgjedhja e presidentit te ri duhet te ule ne nje tryeze liderin e maxhorances Berisha dhe ate te opozites Edi Rama. Sekretari per ceshtjet zgjedhore ne PS Damian Gjiknuri ne emisionin Intervista ne Vizion Plus ka deklaruar se kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.937Z

Gjiknuri: Jo skemës së LSI

 Eksperti i PS-së, Damian Gjiknuri, ka dalë në një konferencë për median, për të hedhur poshtë kërkesat e LSI-së për KQZ-në. Sipas tij, skema me shtatë e anëtarë është e rekomanduar nga ana e OSBE-së dhe e provuar edhe para vitit 2006 në Shqipëri. Ndërsa propozimin për ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.746Z

Damian Gjiknuri në Singapor: Investoni në Shqipëri

Gjatë vizitës që po zhvillon në Singapor në kuadër të delegacionit të kryesuar nga kryeministri Edi Rama, ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri mbajti një fjalë rasti para investitorëve në Forumin e Tregtisë dhe Investimeve Singapor-Shqipëri. Duke u ndalur tek fush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.606Z

Reforma zgjedhore, Gjiknuri: Kemi dhënë konsensus

Damian Gjiknuri TIRANE- Bashkekryetari i Komisionit per Reformen Zgjedhore, deputeti i PS-se, Damian Gjiknuri ka kerkuar nga parlamenti mandatimin e fillimit te punes per kete reforme dhe percaktimin e nje afati per mbylljen e saj. Ne nje deklarate per mediat, Gjiknuri theksoi se PS është gati të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama