Rezultate te kerkimit per termin: +Gjilan

Total: 2715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.881Z

Haziri shtroi iftar në Gjilan

Deputeti i LDK-së dhe kryetari i degës së kësaj partie në Gjilan Lutfi Haziri mbrëmë shtroi iftar për kryesinë e Bashkësisë Islame në Gjilan. “Besimi tek Zoti është një forcë e madhe, një forcë e jasht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.002Z

Ska marrëveshje në Gjilan

Zyrtarë të subjekteve politike në Gjilan kanë mohuar deri më tani të jetë arritur ndonjë marrëveshje për koalicion në nivelin lokal, por kanë pranuar që bisedime ka dhe se mundësitë janë të hapura që shumë shpejt të bëhen publike marrëveshje të tilla. Subjektet politike që k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.883Z

EULEX-i, heton tenderët në Gjilan

Me interesimin për tre tenderë konkretë, hetuesia e EULEX-it tani më kanë nisur hetimet e saja edhe në Gjilan, duke u interesuar në lidhje me lëndët e tri projekteve, për rrugën nga Përlepnica deri te “Vali Ranch”, për rrugën “Jugu I” si dhe për tenderin e mirëmbajtjes verore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.771Z

Ruhen koalicionet në Gjilan

Koalicionet partiake që mbështesin dy kandidatët për kryetar të Gjilanit, Qemajl Mustafën e PDK’së dhe Fatmir Rexhepin e LDK’së kanë mbetur stabile edhe pas mospajtimeve që Fatmir Sejdiu ka pasur me Ramush Haradinaj rreth zgjedhjeve nacionale në vend. Po ashtu, në këto koalicione

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.572Z

Fajtorët e Humbjes në Gjilan

Në Lidhjen Demokratike të Kosovës nuk mund të merren ende përgjigjet për humbjen e tretë të kandidatit të tyre për Kryetar të Gjilanit, Fatmir Rexhepi, përballë atij të Partisë Demokratike të Kosovës, Qemajl Mustafa. Lutfi Haziri, të martën, i ka ngritur supet, kur është pyetur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.380Z

Zgjedhjet ne Gjilan, fiton kandidati i PDK-se

GJILAN- Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, Qemajl Mustafa ka fituar zgjedhjet e së djelës në Gjilan me 58 përqind të votave kundrejt kandidatit nga Lidhja Demokratike, Fatmir Rexhepi që mori 42 përqind të votave.Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hajredin Kuçi dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.660Z

Gjilan, grabitet kosovarja

Nje grua e re kosovare eshte sulmuar per qellime grabitjeje nga persona te panjohur. Policia tha dje se ngjarja ndodhi ne Gjilan. E reja shqiptare pohoi se duke ecur ne rruge, nga prapa ishte sulmuar nga nje person i panjohur. I dyshuari u perpoq t'i rrembente canten nga krahu. Pasi viktima nuk e k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama