Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.060Z

Moti, i gjithe vendi ne bore

Debora pritet te zbardhe te gjithe vendin tone, gjate dites se sotme dhe te neserme. Meteorologet tregojne se ne 80% te vendit do te kemi reshje debore. Ne oret e mesdites te se merkures, do te kete shtim te vranesirave fillimisht ne veri dhe qender, dhe me pas gradualisht ne te gjithe territorin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.655Z

Me gjithe keto, Krishti u ngjall

Nga Anastas Janullatos Kryepiskop i Tiranes, Durresit dhe i gjithe Shqiperise Klerit dhe popullit shpresetar e Orthodhoks, Bij te shtrenjte me Zotin, "Nese nuk u ngjall Krishti, besimi juaj eshte i kote" (1Kor. 15:17) Nje mesazh trondites mbizoteron ne te kremten e sotme. I thjeshte dhe plot ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.947Z

One Life per te gjithe

Transmetuar me 25092016 - 1424 Shendeti vjen i pari Kjo shprehje eshte nder me te perdorurat ne vendin tone dhe ne te gjithe boten Gjate dekades se fundit edhe ne Shqiperi ka hyre fryma e te jetuarit shendetshem Ne media dhe kryesisht ne mediat sociale publ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.564Z

Te gjithe vijne ne Frankfurt, sepse...

Nga Gabriela Schaaf* Edhe pse te gjithe flasin per Kinen, e ftuara e nderit ne Panairin e Librit ne Frankfurt nuk ishte tema e vetme e rendesishme. Sektori i librave ka shqetesime te tjera. "Everybody comes to Frankfurt, because everbody comes to Frankfurt" - "Te gjithe vijne ne Frankfurt, sepse te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.521Z

Berat gjithe rruget e shkaterruara

Akset nacionale Berat-Fier dhe Berat-Çorovodë janë në një gjendje të mjerueshme, duke u bërë më shumë pengesë se sa mundësi komuikimi. Asfalti ne disa vende eshte zhdukur teresisht dhe rruget jane mbushur gjithe gropa ne nje k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.633Z

Te gjithe kandidatet per Prishtinen

Lexojeni kete liste... Bexhet Pacolli, Isa Mustafa, Remzi Ejupi, Muhamet Mustafa, Akan Ismaili, Memli Krasniqi, Luan Shllaku, Rexhep Osmani... Te gjithe keta emra, jane nje nga deshmite me interesante te tavolinave te Prishtines. Kjo liste te ndihmon shumecka ne perditshmerine e Prishtines. Te ndi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.238Z

Me ne fitojne te gjithe

Mero Baze kur kujton kohet ngjitur me kryetarin e PD-se nuk harron te kujtoje momentin kur sajoi sloganin per fushaten e zgjedhjeve te vitit 1996. Me ne fitojne te gjithe u shnderrua ne emblematike jo pse ndodhi e kunderta ngaqe pas ca muajsh do te humbisnin gati te gjithe shqiptaret sepse sic kujto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama