Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.065Z

Meta: Agresoret e Bazes, para drejtesise

Zevendeskryeministrit dhe kreu i LSI-se, Ilir Meta tha se agresoret duhet te denohen dhe se para drejtesise jane te gjithe te barabarte, perfshi edhe biznesmenin Rezart Taci. “Denoj aktin e dhunshem dhe barbar kunder gazetarit Mero Baze. Shpreh solidaritetin me te gjithe gazetaret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.383Z

Fondi perballohet nga Ministria e Brendshme

Qeveria percaktoi diten e djeshme edhe nivelin e pagave per anetaret e komisioneve qe po ngrihen ne te gjithe vendin, per verifikimin e titujve te pronesise. Percaktimi i nje page mujore per te gjithe komisionaret, do perballohet edhe nga fondet e Ministrise se Brendshme. Ky vendim vjen pas nisjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.292Z

Tragjedia ne Portugali, Sejdiu ngushellon homologun

Presidenti i Republikes se Kosoves, Fatmir Sejdiu ne nje telegram derguar presidentit te Portugalise, Anibal Cavaco Silva, i ka shprehur ngushellimet me te sinqerta per viktimat e fatkeqesise natyrore qe ka goditur kete vend. "I gjithe populli kosovar eshte me ju ne kete moment te dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.480Z

Facebook 13 miliarde perdorues 15 minuta pa akses

brbrPer 15 minuta 13 miliarde perdorues ne te gjithe boten nuk kane patur akses ne rrjetin me te madh social ne bote facebook Te gjithe personave qe kane tentuar te hapin facebook-un rreth ores 1000 te mengjesit me oren tone u eshte shfaqur mesazhi se facebook-u ka pesuar nje problem te papritur Meg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.502Z

Korce kontrolle ne tregun e mishit

brbrAKU po vijon kontrollet ne te gjitha pikat e tregtimit te mishit kryesisht ne qytetin e Korces por edhe ne te gjithe qarkun me qellim parandalimin e shitjes se mishit te gjedhit Inspektoret kane ushtruar kontrolle ne markaten e Korces duke pare te gjithe dokumentacionin e mishit qe tregtohet at

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.177Z

Urbanet falas per pensionistet

brbrTransport urban falas per te gjithe pensionistet me rastin e dites boterore te te moshuarve Bashkia e kryeqytetit ka njoftuar se neser me daten 1 tetor te gjithe personat te cilet jane pajisur me librezen e pensionistit do te mund te udhetoje pa pagese ne te gjitha linjat urbane te kryeqytetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.406Z

Dokle: Berisha, Stalini i fundit, nuk do opozite

Deputeti i Partise Socialiste, Namik Dokle, u tha dje te pranishmeve ne proteste se zhvillojne kete miting per te mbrojtur demokracine e shkelur e te neperkembur nga manipulatoret e votave, te kartave e te listave zgjedhore: nga shkelesit e Kushtetutes edhe te Kodit Zgjedhor. "Protestojme me nje ker

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama