Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.064Z

Nje PS per te gjithe

Edi Rama u kerkoi te gjithe drejtuesve vendore te PS-se ne rrethe, qe te jene me afer njerezve. Gjate nje seminari te mbajtur ne Golem, kryesocialisti vuri theksin tek ristrukturimi i organizatave, proces qe do te filloje qe ne muajin shkurt. "Njera nga gjerat qe beme, hoqem byrote. Byrote e rrethev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.495Z

Te gjithe ne proteste

Erion Brace, deputet socialist tha dje se shqiptaret duhet te marrin masivisht pjese ne protesta kunder qeverise se ciles raportet nderkombetare po ia nxjerrin perdite ne drite deshtimet. “Pas raportit te Transparency International” dje Instituti Evropian i Statistikave Eurosat publikoi treguesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.533Z

Nafte pa akcize per gjithe fermeret

brbrMinistria e Bujqesise do te heqe akcizen e naftes per te gjithe fermeret Nese deri tani kjo mase lehtesuese vlente vetem per serrat me ngrohje dhe karburantin qe perdorej per peshkimin ministri Panariti njoftoi se do te shtrihet per te gjithe ata qe merren me bujqesi Por shoqatat e fermereve ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.954Z

Tirana gjithe janarin me plehra

Deshtimi i tenderit per te percaktuar firmat fituese, qe do te pastrojne kryeqytetin per pese vitet e ardhshme, ka sjelle mbulimin e Tiranes nga mbeturinat. Por gjate gjithe muajit janar parashikohet qe te jete e njejta situate, nderkohe qe pjesa perendimore e kryeqytetit paraqitet me problematike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.135Z

Ceceni vriten te gjithe guerrilasit

Jane vrare te gjithe guerrilasit qe kane sulmuar seline e Parlamentit cecen ne Grozni. Lajmin e bejne te ditur mediat lokale. Operacioni eshte mbyllur te gjithe rebelet jane vrare citojne ato nje zyrtar te forcave te sigurise. Sipas burimeve aktualisht po zhvillohet nje takim mes ministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.060Z

Moti, i gjithe vendi ne bore

Debora pritet te zbardhe te gjithe vendin tone, gjate dites se sotme dhe te neserme. Meteorologet tregojne se ne 80% te vendit do te kemi reshje debore. Ne oret e mesdites te se merkures, do te kete shtim te vranesirave fillimisht ne veri dhe qender, dhe me pas gradualisht ne te gjithe territorin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.655Z

Me gjithe keto, Krishti u ngjall

Nga Anastas Janullatos Kryepiskop i Tiranes, Durresit dhe i gjithe Shqiperise Klerit dhe popullit shpresetar e Orthodhoks, Bij te shtrenjte me Zotin, "Nese nuk u ngjall Krishti, besimi juaj eshte i kote" (1Kor. 15:17) Nje mesazh trondites mbizoteron ne te kremten e sotme. I thjeshte dhe plot ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama