Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithsesi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.587Z

Hollanda: Gjithsesi duam të fitojmë

Hollanda ka siguruar kualifikimin dhe kundër Kamerunit në Green Point, tekniku Brt Van Marvijk mund ti lejojë pushim lojtarëve kryesor. Gjithsesi lajmi më i rëndësishëm në kampin portokalli është gatishmëria e Arjen Robben, për të luajtur, ndoshta jo 90 minuta, por një fraksion loje k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.638Z

Sivjet gjithsesi udhërrëfyesin

Ministri i Jashtëm, Enver Hoxhaj pret që BE’ja t’ia ofrojë Kosovës udhërrëfyesin për liberalizim të vizave gjatë këtij viti. Nëse ka vonesa, ai thotë se ky do të ishte mesazhi më negativ për qytetarët e Kosovës. Hoxhaj kërkon që sa më shpejt të realizohen edhe marrëdh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.282Z

Nëse nuk zgjidheni kryeparlamentar, a prishet Blloku? Mustafa: Gjithsesi

E premtja ka sjellë ndoshta ndryshimin me të madh politik në vend që nga përfundimi i zgjedhjeve të 8 qershorit. LDK-ja, si partia më e madhe e Bllokut LVAN ka filluar të reflektojë sa i përket daljes nga kriza institucionale. Duke e parë t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.366Z

Tenton VETEFLIJIMIN një tjetër ish- i përndjekur. Gani Alia: Do vras veten gjithsesi

(E PERDITESUAR)- Mësohet se një tjetër ish- i përndjekur ka tentuar të vetëflijohet, pak metra nga çadra ku po zhvillohet greva e urisë. Por policia, e shumtë në numër në atë zonë, ka arritur të ndalojë tentativën e tij. Policia bën me dije se ish- i përndjekuri Ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.610Z

Fati i rezervon nje shaka te kripur gjithsesi ze faqet e para te gazetave

Mario Sergio Conti nje nga gazetaret me te njohur ne Brazil nderkohe qe ndodhej ne bordin e nje avioni nga Rio de Janeiro drejt Sao Paulos shikon Luiz Felipe Scolarin trajnerin e kombetares braziliane dhe per nje gazetar nje shans i tille i arte per nje interviste ekskluzive nuk duhet humburbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.513Z

Gjithsesi Zoti flet shqip

Gani Mehmetaj në publikimin "A flet Zoti shqip?", ka bërë një qasje të cilën duhet ta bëjë çdo intelektual shqiptarë, për tu shkëputur nga kthetrat shpirtërore të kësaj lloj droge fetare, që injoron vlerat kombëtare,kulturore, perëndimore të shqip-jetës... Për këtë kundë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.533Z

Erjon Bogdani: Inter mbetet gjithsesi “Inter”!

Albania-Sport - "Interi është një skuadër e madhe, e cila jo më kot kryeson renditjen e Serisë A e shkëputur plot 11 pikë nga ndjekësja më e afërt, Roma, dhe kjo ishte ajo që bëri diferencën midis nesh dhe zikaltërve, - ka deklaruar Erjon Bogdani, duke folur ekskluzivisht për Albania

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama