Rezultate te kerkimit per termin: +Gjithsesi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.366Z

Tenton VETEFLIJIMIN një tjetër ish- i përndjekur. Gani Alia: Do vras veten gjithsesi

(E PERDITESUAR)- Mësohet se një tjetër ish- i përndjekur ka tentuar të vetëflijohet, pak metra nga çadra ku po zhvillohet greva e urisë. Por policia, e shumtë në numër në atë zonë, ka arritur të ndalojë tentativën e tij. Policia bën me dije se ish- i përndjekuri Ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.610Z

Fati i rezervon nje shaka te kripur gjithsesi ze faqet e para te gazetave

Mario Sergio Conti nje nga gazetaret me te njohur ne Brazil nderkohe qe ndodhej ne bordin e nje avioni nga Rio de Janeiro drejt Sao Paulos shikon Luiz Felipe Scolarin trajnerin e kombetares braziliane dhe per nje gazetar nje shans i tille i arte per nje interviste ekskluzive nuk duhet humburbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.513Z

Gjithsesi Zoti flet shqip

Gani Mehmetaj në publikimin "A flet Zoti shqip?", ka bërë një qasje të cilën duhet ta bëjë çdo intelektual shqiptarë, për tu shkëputur nga kthetrat shpirtërore të kësaj lloj droge fetare, që injoron vlerat kombëtare,kulturore, perëndimore të shqip-jetës... Për këtë kundë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.533Z

Erjon Bogdani: Inter mbetet gjithsesi “Inter”!

Albania-Sport - "Interi është një skuadër e madhe, e cila jo më kot kryeson renditjen e Serisë A e shkëputur plot 11 pikë nga ndjekësja më e afërt, Roma, dhe kjo ishte ajo që bëri diferencën midis nesh dhe zikaltërve, - ka deklaruar Erjon Bogdani, duke folur ekskluzivisht për Albania

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.964Z

Gjithsesi, Rama e Vuçiçi darkuan bashkë

Beograd - Përveç drekës, kryeministri serb, Aleksandër Vuçiç i ktheu edhe darkë mysafirit nga Shqipëria. Megjithëse nuk ishte parashikuar në agjendë një darkë e tillë zyrtare, kryeministri serb, ka ftuar Ramën dhe një pjesë ngushtë të delegacionit në një darkë paksa "private",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.097Z

  Një Asamble “jeshile” Gjithsesi, ndonjë fërkim edhe pati në lidhje me ndarjen e fitimeve të FSHF-së. Batutat e humori nuk mungouan

Një Asamble e lyrshme. Pa kartonë të kuq (kundër) e të verdhë (abstenime). Vetëm me jeshilë (pro). Kjo ishte panorama e punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Zakonshme të Federatës Shqiptarë të Futbollit të zhvilluar në ambientet luksoze të “Pallatit të Kongreseve” (në p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.603Z

Rama, Bashës: Cila është përgjigja e ftesës? Gjithsesi, ne jemi gati

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur profilin e tij zyrtar në Facebook për tju përgjigjur letrës së kryedemokratit Lulzim Basha për letër-kërkesën që kreu i qeverisë i kishte dërguar paraditen e sotme. Sipas Ramës, në letrën e Bashës nuk merret vesh cila është përgjigja për ftesën.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama