Rezultate te kerkimit per termin: +Gjja

Meta: total 95 / total_found 95 / time 0.000 / keyword[0] gjja / docs[0] 95 / hits[0] 99 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Strategjia e re e Ameriks pr faqe t zez!!!

Presidenti Bush duke deklaruar se do drgonte m shum ushtar n Irak, n mnyr q t zyrtarizonte kt vendim pritej prej tij q t parashtronte dhe nj zgjidhje politike pr t ulur dhunn. Porse duke mos e prekur fare kt tem dhe duke mos i paralajmruar lidert e Irakut q po ushqejn nj luft civile,duket se luftn d

No Pic available
  • 2008-11-01

Nostalgji n koht e errsirs...

T shkruash n dritn e qiriut sht nj ndjesi disi e veant. Dhe ja, teksa kan ikur dritat n sallonin gjysm t errt t shtpis sime, n munges t t gjitha pajisjeve elektronike, heshtjen e thyejn vetm brohoritjet e gzuara te vajzs sime t vogl, q pr udi megjithse vinin nga aq afr, para se t iknin dritat kishin

No Pic available
  • 2008-11-01

T mirat e humbjes

Shum analist ose politikan kan komentuar arsyet e humbjes dhe fitoreve dhe vazhdojn akoma ta bjn kt gj. Por tashm kemi nj realitet t ri q flet shum. Tashm kemi nj hart t re politike q duhet thn se sht e mjaft e ndryshme. Sigurisht nj hart q l shum vend pr t komentuar. Dhe n fakt asnj nuk u mundua ta

No Pic available
  • 2008-11-01

Athin, m bj nj rracion kukurrecme zorrt e mia!!! Tiran, ti hesht, si gjithmon!

Nse do t shkoni n Stamboll, q sht gjja m normale e do shqiptari me apo pa pare, me apo pa viz, nuk duhet t uditeni nse ju ofrojn t hani mli shqiptare. E kan quajtur Arnavut Cigeri, dhe askush s`t shpjegon n mnyr t specializuar pse kan nj emr t till, por mjaftohen me faktin e mjegullt se shqiptart p

No Pic available
  • 2008-11-01

Zri i paarsyeshm n bot

do her n histori dhe n luftra t ndryshme si dhe n zgjidhje me vendime t mdha idiotizmat e kontraktualizmit e kan mbshtjelluar kohn me rriqra ideologjike t tyre duke mos dashur tia din pr proceset e as pr kohn dhe t ardhmen e nj shteti apo populli.Ndrsa n ann tjetr t gjith e din dhe kt e kan treguar

No Pic available
  • 2008-11-01

Kosova nuk pavarsohet pa u zhvlersuar vendimi i Komisionit t Badenterit

Edhe nse shtetetet europiane nuk kan vullnet q vet ta incojn zhvlersimin e vendimeve t turpshme t Komisionit t Badenterit, kt gj duhet ta krkojn prfaqsuesit e Kosovs. Kjo sht e vetmja kart q mund ti kthej n lojn diplomatike, t ciln n procesin e deritashm e kan humbur. Nse nuk ndodh kjo, ata n nego

No Pic available
  • 2008-11-01

Stimulojeni me dhurata fmijn q bn gabime

Si sht reagimi juaj, kur fmija juaj shfaq sjellje t paplqyeshme? Mos vall prgjigjia juaj sht "N fillim i flas, m von e qortoj dhe n.q.s. ngul kmb n sjelljen e tij, e dnoj"? Besoj se t stimulosh fmijn q ka kryer faj nuk sht nj metod e zgjedhur nga fmija Ne e dim se " Shprblimi jepet si rezultat i nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama