Rezultate te kerkimit per termin: +Gjja

Total: 88
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.330Z

Nostalgji n koht e errsirs...

T shkruash n dritn e qiriut sht nj ndjesi disi e veant. Dhe ja, teksa kan ikur dritat n sallonin gjysm t errt t shtpis sime, n munges t t gjitha pajisjeve elektronike, heshtjen e thyejn vetm brohoritjet e gzuara te vajzs sime t vogl, q pr udi megjithse vinin nga aq afr, para se t iknin dritat kishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.351Z

"50 CENT"-i sjell buzqeshjen e tij n Kosov

"50 cent"-i ka buzqeshjen q shumica n Kosov shpresojn ta ken s shpejti. N nj koncert elektrizues, n nj sken t hapur dhe n nj nat t acart, rrepisti nga Kuinsi, Nju Jork, ishte stari m i njohur amerikan q dha nj koncert n Prishtin. Shumkush kishte menduar se "50 cent"-i nuk do t vinte pr shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Vendimi pr abort

Disa gra, kur msojn q kan mbetur shtatzn, mund t jen krejt t sigurta q duan abortin dhe nuk duan ta diskutojn me asknd. T tjerat mund t jen m pak t sigurta dhe t ken nevoj t bisedojn me hollsi pr situatn e tyre nj-dy her. Nse keni nj partner, sht ndoshta gjja m e natyrshme t bisedosh s pari me t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.866Z

Pr nj jet t lumtur n ift ...

E reja, prgatiti darkn dhe shtroi tavolinn ashtu si i plqente t shoqit. Pasi u rregullua, e emocionuar po priste bashkshortin e saj, kur ra edhe dera. Burri, ashtu i nxituar dhe i lodhur u fut me hov brenda duke thn kam shum t ftoht dhe jam shum i uritur. sht gati darka apo jo?. Gruaja, pa t sho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.478Z

N histori t Sunderlandit

Lorik Cana planifikon q ta shkruaj nj kapitull t ri n histori t Sunderland, pasi shpejt e bri veten qendr t karakterit t klubit. Ambicie e tij gjat kohs sa do t jet n Sunderland sht q ta fus veten n librin e historis s ktij klubi. Cana nuk dshiron gj tjetr vese t endet rreth kshtjellave dhe shtpiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.030Z

Shteti i së drejtës dhe e drejta e shtetit

shtja e ngritur mund t duket si loj fjalsh, mund t duket si nj mnyr e ndryshme pr t thn t njjtn gj. Por jo, kan nj ndryshim t madh nga e cili varet jeta politike e nj shteti dhe e shtetasve t tij. Edhe vendi yn sht ndodhur n kt rrug dileme midis shtetit t s drejts dhe t drejts s shtetit. Dhe shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Traktati erdhi, si m tutje?

Debate t panumrta, male t tra t dokumenteve, kuvende, referendume, fyerje, intriga, shantazhe, kompromise - drama shumvjeare pr kushtetutn e Europs mori fund m 1 dhjetor, me hyrjen n fuqi t Traktatit t Lisbons. N rrugt e Europs nuk do t vallzohet. Askush nuk do t dshiroj t theksoj se q nga kjo dit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama