Rezultate te kerkimit per termin: +Gjja

Meta: total 95 / total_found 95 / time 0.000 / keyword[0] gjja / docs[0] 95 / hits[0] 99 /
No Pic available
  • 2010-05-02

Vesa Luma : Jetën time private do ta mbyll me dryn

Premtimi i artistes: Sivjet ju premtoj një verë shumë të nxehtë Pak dit m par arriti t lodhet pas disa ditsh intensive, t cilat nxorn n drit videoklipin e fundit t Vess. Tani ndihet m e qet, madje mund t udhtoj e qet drejt Londrs pr t ndjekur ndeshjet e futbollit, pa prishur

No Pic available
  • 2010-04-20

Obama dhe Medvedev, kimi personale në punë?

Gjat vizits s tij kt jav n Shtetet e Bashkuara t Ameriks, Presidenti rus, Dimitri Medvedev, tha se q kur ai dhe Presidenti Barack Obama kan kaq shum shtje n axhendn e tyre, ndoshta ata duhet ta konsiderojn performancn diplomatike nprmjet teksteve t mesazheve. Duke folur n Institutin Brukings n Uas

No Pic available
  • 2010-04-17

Deja vu në PS, pikëpyetjet e LMN-së pas kongresit

Deputetë, anëtarë kryesie dhe asambleje, pjesëtarë të Lëvizjes për Mendim Ndryshe në PS, do të jenë dëshmitarë të një momenti kyç të historisë së kësaj partie në kongresin e 18 prillit Pas Kongresit t Partis Socialiste q mbahet t dieln, disa deputet, antar kry

No Pic available
  • 2010-04-15

Dorëzohet pyetësori, Shqipëria, një hap më pranë BE-së

Dorëzimi i pyetësorit, Berisha: Ditë historike për Shqipërinë I emocionuar, por krenar pr arritjet e Shqipris dhe mbi t gjitha optimist pr nj vlersim pozitiv nga Brukseli, Sali Berisha, Kryeministri i dorzoi pasditen e djeshme n Bruksel komisionerit pr Zgjerim, Stefan Fule,

No Pic available
  • 2010-04-08

Pse duhet një ministër, edhe biolog!

Vendin e Valton Beqirit e zë Lutfi Haziri, përballja me komunitetin artistik në Kosovë si biolog dhe politikan I dashuri ministr i Kulturs n Kosov, Lutfi Haziri, Teksa po lexoja npr web faqet e gazetave dhe n disa gazeta ditore, akuzat e ashpra nga disa aktor, regjisor, drama

No Pic available
  • 2010-04-03

Psikologët: Nënat po shkatërrojnë fëmijët!

Tendenca/ Një dokumentar për familjet e kamura në Shqipëri ballafaqon realitetin se si rriten fëmijët e tyre Familjet e kamura, t pasuruara pas viteve ’90, n dokumentarin e Donika Mustafajt. “Fmijria peng dhe fmijria e humbur” jan disa mikroobservime q vzh

No Pic available
  • 2010-03-24

Ngërçi politik, Bosch: Rruga e vetme, kompromisi

Reagon ambasadori i OSBE-së: Nuk kam asnjë ide Ambasadori i OSBE-s, Robert Bosch, reagoi dje pas dshtimit t kompromisit politik, duke thn pr mediat: “Jam jashtzakonisht i zhgnjyer”. Bosch tha se palt duhet t gjejn nj rrugzgjidhje pr zgjidhjen e ngrit politik.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama