Rezultate te kerkimit per termin: +Gjja

Total: 88
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.997Z

Vetm nj në 562 persona gjen shpirtin e tij binjak

Amal dhe George Clooney Studimi në Britaninë e Madhe zbulon mbi 18 faktor kyç. Më e lehtë për ata që janë mbi 65 vjeç Dashuria sht me t vrtet nj loj numrash. Shanset pr t gjetur personin e duhur, n qoft se i lihet rastsis s nj dite çfarëdo, sht nj n 562. Të dhënat vijnë nga nj studim i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.326Z

Serbia, tashm me fast-constitution*!

T gjith n Ballkan jan t interesuar t msojn se far synonin serbt, kur miratuan nj t ashtuqjuatur fast-konstitution, ose e thn shqip kushtetutn e shpejt. Ajo q nuk u b pr mse 6 vjet q nga rnia e diktatorit Milloshevic, u b n pak muaj, dhe gjja m e rndsishme n t, ishte cilsimi i Kosovs si pjes e Serbis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.173Z

Mendon pr Europ

Lorik Cana krkon q Sunderland t marr msim nga kryesuesi i Premierligs, Chelsea, pr ta gjetur balancimin e ekipit, i cili do ta shpinte drejt pjesmarrjes n garat europiane sezonin e ardhshm. Pas fitores ndaj Arsenal, Macet e Zeza u mposhtn n Wigan, por Lorik Cana krkon nga ekipi i tij t arrij sukse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.450Z

Largim i pacaktuar

Tiger Woods ka marr pushim t pacaktuar nga golfi profesionist pr tu ballafaquar me problemet n jetn private. N nj komunikat t publikuar n ueb faqen e tij personale, ai ka thn se ishte i vetdijshm pr pabesin time ndaj familjes. Golfisti numr nj n bot ka thn se krkon t mundohet t prmirsoj dmin edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.635Z

Në atelien e Rezarta Skifterit

Rezarta Skifteri, diplomuar n Akademin e Arteve n Tiran pr dizajn tekstil n vitin 2000 dhe e pajisur me nj diplom ndrkombtare n po t njjtin vit, sht nj nga emrat m t njohur n modn shqiptare. Atelieja e saj sht nga me t preferuarat pr shum artist dhe organizator t evenimenteve t mdha n ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.384Z

Komunat vonojn 44 euro pr mjek

Drejtuesit e Federats Sindikale t Shndetsis s Kosovs (FSSHK), reaguan sot lidhur me vonesat q kanshumica e komunave me pagesat prej 44 euro pr puntort shndetsor dhe tendencn e kamuflimit edhe t shums prej 5 pr qind q sht e caktuar si stimulim pr performanc t mir t punonjsve. Sindikalistt krkuan q s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.330Z

Nostalgji n koht e errsirs...

T shkruash n dritn e qiriut sht nj ndjesi disi e veant. Dhe ja, teksa kan ikur dritat n sallonin gjysm t errt t shtpis sime, n munges t t gjitha pajisjeve elektronike, heshtjen e thyejn vetm brohoritjet e gzuara te vajzs sime t vogl, q pr udi megjithse vinin nga aq afr, para se t iknin dritat kishin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama