Rezultate te kerkimit per termin: +Gjobat

Meta: total 1000 / total_found 4109 / time 0.002 / keyword[0] gjobat / docs[0] 4109 / hits[0] 6380 /
No Pic available
  • 2017-05-06

Taksistët kundër amnistisë: Diskriminim, paguajmë çdo detyrim

Dita kur nis zbatimi i amnistisë fiskale, për shoqatën e taksistëve shënon momentin kur shteti rreshtohet në krah të konkurrencës së pandershme. Kreu i shoqatës Gëzim Bardhi thotë se 6 maji është dita kur gëzohen ata që kanë deri dje nuk e njohën shtetin dhe hidhërohen ata që e r

No Pic available
  • 2017-04-23

Paguani vendparkimin me 1 sms, lista me 30 rrugët e kryeqytetit ku do nisë zbatimi

  Pas pilotimit me sukses të projektit për parkimin me SMS në dy prej rrugëve të kryeqytetit, Bashkia e Tiranës e ka shtrirë atë në 30 rrugë të tjera të zonës A. Çdo qytetar i Tiranës ka mundësinë të paguajë me celularin e tij dhe të paguajë parkingun për aq orë sa d

No Pic available
  • 2017-04-23

Paguani vendparkimin me 1 sms, 30 rrugët e kryeqytetit ku do nisë zbatimi

Pas pilotimit me sukses të projektit për parkimin me SMS në dy prej rrugëve të kryeqytetit, Bashkia e Tiranës e ka shtrirë atë në 30 rrugë të tjera të zonës A. Çdo qytetar i Tiranës ka mundësinë të paguajë me celularin e tij dhe të paguajë parkingun për aq orë sa do të qëndr

No Pic available
  • 2017-04-23

Paguani vendparkimin me 1 sms, ja lista me 30 rrugët e kryeqytetit ku do nisë zbatimi

Pas pilotimit me sukses të projektit për parkimin me SMS në dy prej rrugëve të kryeqytetit, Bashkia e Tiranës e ka shtrirë atë në 30 rrugë të tjera të zonës A. Çdo qytetar i Tiranës ka mundësinë të paguajë me celularin e tij dhe të paguajë parkingun për aq orë sa do të qënd

No Pic available
  • 2017-04-18

Policia pastron oborrin e bashkisë dhe pedonalen, gjobit zyrtarët

Kanë mjaftuar pak minuta, që një operacion blic i policise së rendit dhe asaj rrugore në Shkodër, të sillte bllokimin e 2 automjeteve dhe ndëshkimin me gjoba të afro 40 të tjerave, pasi në shkelje të ligjit kishin parkuar në oborrin e Bashkisë dhe përgjatë zonës pedonale. Mes automj

No Pic available
  • 2017-04-09

AKU gjobit 119 biznese, nuk garantuan sigurinë për mishin

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka vijuar kontrollet në të gjithë vendin për garantimin e sigurisë ushqimore. Janë ushtruar kontrolle në subjekte që tregtojnë mish që importohet, por edhe në biznese që tregtojnë mish që vjen nga tregu vendas. Kontrollet janë fokusuar në markete, dyqa

No Pic available
  • 2017-03-31

Brexit, plan për shfuqizimin e ligjeve të BE

Sekretari britanik për çështjen brexit, David Davis, ka prezantuar në vija të përgjithshme planin për daljen e Britanisë nga Bashkimi Europian, teksa njoftoi se Londra ka planifikuar shfuqizimin e shumicës dërmmuese të ligjeve europiane. Një ditë pas hapjes zyrtare të negociatave të l