Rezultate te kerkimit per termin: +Gjosha

Total: 1930
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.076Z

Ministrja Gjosha takon ambasadorin malazez

Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, priti sot në një takim Ambasadorin e Malit të Zi në Tiranë,  Ferhat Dinosha. Dy bashkëbiseduesit vlerësuan marrëdhëniet e shkëlqyera të fqinjësisë mes dy vendeve dhe shprehën dëshirën për bashkëpunim të mëtejshëm. Ambasadori Dinos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.591Z

Integrimi, Gjosha takon eurodeputetët Kukan-Fleckenstein

Ministrja e Integrimit Europian, znj. Klajda Gjosha, gjatë vizitës dy ditore në Bruksel  zhvilloi disa takime në Parlamentin Europian. Ministrja, u prit nga eurodeputetët z. Eduard Kukan dhe z. Knut Fleckenstein. Eurodeputetët, vlerësuan maksimalisht miratimin konsensual të reformës në dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.335Z

Klajda Gjosha: Lajmet për dorëheqjen time, spekulime

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha hedh poshtë zërat se mund të japë dorëheqjen nga posti që mban. Emri i saj u lakua se mund të japë dorëheqjen pas Nasip Naços. Më vjen keq që qarkullojnë këto lajme, janë spekulime. Unë jam në krye të detyrës dhe po ju flas nga Brukseli, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.937Z

Gjosha: Partitë të gjejnë konsensus

Ministrja e Integrimit Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka reaguar pas takimit të hënës mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe Kryeministrit Edi Rama, që shënoi dështimin e radhës të negociatave për reformën në drejtësi. Unë nuk do të thosha se kanë dështuar, sepse ky draft mbetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.489Z

Gjosha Integrim gjitheperfshires

Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha e ka cilësuar procesin e integrimit në Bashkimin Europian si një sfidë që duhet të përfshijë të gjithë shqiptarët. Duke folur gjatë një takimi me nxënësit e shkoll&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.525Z

Integrimi, Gjosha vizitë zyrtare në Gjermani

Ministrja e Integrimit  Evropian Klajda Gjosha nisi sot një vizitë zyrtare pune në Gjermani. Përshpejtimi i procesit të integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Evropian, vullneti dhe angazhimi i Qeverisë në përmbushjen e reformave të nisura dhe  masat konkrete që po ndërmerren, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.468Z

Gjosha: Ekstremistët, rrezik dhe në qershor

Ministrja e Integrimit shprehet se në vizitën e Fule do të paraqitet paketa e masave për reformat Ekstremistët në Bashkimin Europian mund të vënë shkopinjtë nën rrota edhe në qershor. Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në intervistën e saj për “AS TV”, thekson se pavar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama