Rezultate te kerkimit per termin: +Gjosha

Total: 1930
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.895Z

Gjosha: Implementimi i programit mbi fuqizimin e gruas, prioriteti ynë kryesor

TIRANE- Në ambientet e Lëvizjes Socialiste për Integrim është zhvilluar sot mbledhja e Kryesisë së Lëvizjes së Gruas për Integrim. Kjo mbledhje është zhvilluar nën kryesimin e kryetares së LGI-së, Klajda Gjosha. Objektivi themelor i mbledhjes ishte diskutimi mbi riorganizimin e strukt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.889Z

Mblidhet Kryesia e LGI, Gjosha: Fuqizimi i gruas, prioriteti ynë kryesor

Në ambientet e Lëvizjes Socialiste për Integrim është zhvilluar sot mbledhja e Kryesisë së Lëvizjes së Gruas për Integrim. Kjo mbledhje është zhvilluar nën kryesimin e kryetares së LGI-së, Klajda Gjosha. Objektivi themelor i mbledhjes ishte diskutimi mbi riorganizimin e strukturave t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.585Z

Gjosha-Çitaku: Shqipëria mbështet Kosovën në rrugën e integrimit në BE

TIRANË-Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, priti sot në një takim homologen e saj kosovare Vlora Çitaku. Gjatë takimit u vlerësuan marrëdhëniet e shkëlqyera vëllazërore mes dy shteteve. Ministrja Gjosha, u shpreh se Shqipëria ka mbështetur dhe mbështet Kosovën në rrugën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.407Z

Gjosha në Kosovë, firmoset marrëveshje për përafrimin e legjislacionit të BE

KOSOVË- Shqipëria dhe Kosova kanë nënshkruar marrëveshjen për “Për krijimin e Komisionit Teknik për përkthimin e legjislacionit të BE-së në Gjuhën Shqipe, si dhe bashkëpunimit në sferën përafrimit të legjislacionit”. Marrëveshja u nënshkrua mes Ministres së Integrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.143Z

Gjosha Te rinjte ambasadoret me te mire per marredheniet ne rajon

Transmetuar me 21062016 - 1522 Bruksel 21 qershor 2016 NOAal - Ministrja e Integrimit Europian znj Klajda Gjosha mori pjese ne konferencen Nje e ardhme me e mire per Rinine ne Ballkanin Perendimor e cila u zhvillua ne Brukselbr br Ne fjalen e saj Gjosha u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.328Z

Ministrja Gjosha: Në 2016 kemi kërkuar rekomandimin për hapjen e negociatave

Në takimin e 9-të të Komitetit Parlamentar të Stabilizim Asociimit BE-Shqipëri ku kanë marrë pjesë përfaqësues të parlamenteve europiane, ndër to dhe Ministrja e Integrimit Europian, znj. Klajda Gjosha. Takimi është zhvilluar në ditën e sotme, ku ndër të tjera Ministrja bëri n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.717Z

Gjosha, Barchmann: Bashkëpunim me të gjithë aktorët për reformat

Gjatë vizitës së saj zyrtare në Gjermani, Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha, zhvilloi një takim me Zv. Kryetarin e Komisionit për Çështjet e BE, Achim Barchmann. Ministrja Gjosha, informoi Barchmann në lidhje me reformat e fundit që po ndërmerren në Shqipëri si dhe theksoi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama