Rezultate te kerkimit per termin: +Gjosha

Total: 1930
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.335Z

Klajda Gjosha: Lajmet për dorëheqjen time, spekulime

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha hedh poshtë zërat se mund të japë dorëheqjen nga posti që mban. Emri i saj u lakua se mund të japë dorëheqjen pas Nasip Naços. Më vjen keq që qarkullojnë këto lajme, janë spekulime. Unë jam në krye të detyrës dhe po ju flas nga Brukseli, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.937Z

Gjosha: Partitë të gjejnë konsensus

Ministrja e Integrimit Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka reaguar pas takimit të hënës mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe Kryeministrit Edi Rama, që shënoi dështimin e radhës të negociatave për reformën në drejtësi. Unë nuk do të thosha se kanë dështuar, sepse ky draft mbetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.489Z

Gjosha Integrim gjitheperfshires

Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha e ka cilësuar procesin e integrimit në Bashkimin Europian si një sfidë që duhet të përfshijë të gjithë shqiptarët. Duke folur gjatë një takimi me nxënësit e shkoll&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.525Z

Integrimi, Gjosha vizitë zyrtare në Gjermani

Ministrja e Integrimit  Evropian Klajda Gjosha nisi sot një vizitë zyrtare pune në Gjermani. Përshpejtimi i procesit të integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Evropian, vullneti dhe angazhimi i Qeverisë në përmbushjen e reformave të nisura dhe  masat konkrete që po ndërmerren, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.468Z

Gjosha: Ekstremistët, rrezik dhe në qershor

Ministrja e Integrimit shprehet se në vizitën e Fule do të paraqitet paketa e masave për reformat Ekstremistët në Bashkimin Europian mund të vënë shkopinjtë nën rrota edhe në qershor. Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në intervistën e saj për “AS TV”, thekson se pavar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.346Z

Gjosha: Pas statusit, vetëmenaxhim të fondeve

Qeveria përfiton 64 milionë euro për 12 projekte. Peleshi vlerëson punën e ministrisë ARTEMISA HOXHA Në prezantimin e arritjeve në 300 ditët e qeverisë, ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka paraqitur arritjet e kësaj ministrie, ku më e rëndësishmja është sigurisht marrja e statu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.005Z

Statusi, Gjosha takime nëAthinë: Mbështesim Shqipërinë

ATHINË-Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka zhvilluar dy takime me dy zyrtarë grekë, me kryetarin e Komitetit Parlamentar për Çeshtjet Evropiane, Ioannis Tragakis dhe me zv/ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, Dimitris Kourkoulas. Të dy janë shprehur se mbështesin marrjen e stat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama