Rezultate te kerkimit per termin: +Gjosha

Total: 1930
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.937Z

Gjosha: Partitë të gjejnë konsensus

Ministrja e Integrimit Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka reaguar pas takimit të hënës mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe Kryeministrit Edi Rama, që shënoi dështimin e radhës të negociatave për reformën në drejtësi. Unë nuk do të thosha se kanë dështuar, sepse ky draft mbetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.489Z

Gjosha Integrim gjitheperfshires

Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha e ka cilësuar procesin e integrimit në Bashkimin Europian si një sfidë që duhet të përfshijë të gjithë shqiptarët. Duke folur gjatë një takimi me nxënësit e shkoll&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.525Z

Integrimi, Gjosha vizitë zyrtare në Gjermani

Ministrja e Integrimit  Evropian Klajda Gjosha nisi sot një vizitë zyrtare pune në Gjermani. Përshpejtimi i procesit të integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Evropian, vullneti dhe angazhimi i Qeverisë në përmbushjen e reformave të nisura dhe  masat konkrete që po ndërmerren, do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.468Z

Gjosha: Ekstremistët, rrezik dhe në qershor

Ministrja e Integrimit shprehet se në vizitën e Fule do të paraqitet paketa e masave për reformat Ekstremistët në Bashkimin Europian mund të vënë shkopinjtë nën rrota edhe në qershor. Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në intervistën e saj për “AS TV”, thekson se pavar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.346Z

Gjosha: Pas statusit, vetëmenaxhim të fondeve

Qeveria përfiton 64 milionë euro për 12 projekte. Peleshi vlerëson punën e ministrisë ARTEMISA HOXHA Në prezantimin e arritjeve në 300 ditët e qeverisë, ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka paraqitur arritjet e kësaj ministrie, ku më e rëndësishmja është sigurisht marrja e statu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.005Z

Statusi, Gjosha takime nëAthinë: Mbështesim Shqipërinë

ATHINË-Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka zhvilluar dy takime me dy zyrtarë grekë, me kryetarin e Komitetit Parlamentar për Çeshtjet Evropiane, Ioannis Tragakis dhe me zv/ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, Dimitris Kourkoulas. Të dy janë shprehur se mbështesin marrjen e stat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.405Z

Klajda Gjosha, vizitë zyrtare në Kosovë

Ministrja e Integrimit Publikohet axhenda Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, nga dita e djeshme po zhvillon një vizitë zyrtare në Kosovë, gjatë së cilës janë planifikuar një sërë takimesh me drejtuesit më të lartë të shtetit. Ministrja Gjosha, ka planifikuar të zhvilloj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama