Rezultate te kerkimit per termin: +Gjosha

Total: 1930
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.468Z

Gjosha: Ekstremistët, rrezik dhe në qershor

Ministrja e Integrimit shprehet se në vizitën e Fule do të paraqitet paketa e masave për reformat Ekstremistët në Bashkimin Europian mund të vënë shkopinjtë nën rrota edhe në qershor. Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në intervistën e saj për “AS TV”, thekson se pavar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.346Z

Gjosha: Pas statusit, vetëmenaxhim të fondeve

Qeveria përfiton 64 milionë euro për 12 projekte. Peleshi vlerëson punën e ministrisë ARTEMISA HOXHA Në prezantimin e arritjeve në 300 ditët e qeverisë, ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, ka paraqitur arritjet e kësaj ministrie, ku më e rëndësishmja është sigurisht marrja e statu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.005Z

Statusi, Gjosha takime nëAthinë: Mbështesim Shqipërinë

ATHINË-Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka zhvilluar dy takime me dy zyrtarë grekë, me kryetarin e Komitetit Parlamentar për Çeshtjet Evropiane, Ioannis Tragakis dhe me zv/ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë, Dimitris Kourkoulas. Të dy janë shprehur se mbështesin marrjen e stat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.405Z

Klajda Gjosha, vizitë zyrtare në Kosovë

Ministrja e Integrimit Publikohet axhenda Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, nga dita e djeshme po zhvillon një vizitë zyrtare në Kosovë, gjatë së cilës janë planifikuar një sërë takimesh me drejtuesit më të lartë të shtetit. Ministrja Gjosha, ka planifikuar të zhvilloj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.674Z

Integrimi/ Gjosha, vizitë zyrtare në Greqi

Ministrja e Integrimit Evropian Klajda Gjosha nis një vizitë zyrtare në Athinë. Gjatë kësaj vizite, ministrja Gjosha do të zhvillojë një takim me Ioannis Tragakis, zv Kryetar i Parë i Parlamentit  dhe Kryetar i Komitetit Parlamentar për Çështjet  Evropiane. Ministrja e Integrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.553Z

Gjosha-Paquet KE mbeshtetje Shqiperise

e Enjte 18 Shtator 20141102 am Ministrja e Integrimit Europian Klajda Gjosha takoi dje drejtorin e Drejtorise se Zgjerimit ne Komisionin Europian Jean Eric Paquet Ai vleresoi progresin e bere por theksoi se marrja e statusit te vendit kandidat ashtu sikurse ishte nje arritje e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.332Z

Gjosha: Lajmet për dorëheqjen time janë spekulime

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, hedh poshtë zërat e ditëve të fundit për dorëheqjen e saj. Pas zërave në media se Gjosha mund të dorëhiqej pas ministrit të Drejtësisë, Naço, ministrja e Integrimit tha se këto janë thjesht spekulime. "Më vjen keq që qarkullojnë këto lajme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama