Rezultate te kerkimit per termin: +Gjrat

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.573Z

Topi: Zgjidhje prmes dialogut

Gjat nj vizite pune n Berat, Presidenti i Republiks Bamir Topi komentoi situatn politike, duke vlersuar rivendosjen e dialogut. (UPDATE) Sipas presidentit Topi, demokracia n Shqipri i ka t gjitha shanset q t bj progres, pavarsisht se ndonjher gjrat duket sikur nuk kan rrugdalje. Sipas pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

Sfida e Rafa Benitezit është Të fitoj më shumë se Murinjo

N ndeshjen e par zyrtare, tekniku spanjoll ka zbritur skuadrn e portugezit Ka vn n vitrin t parin 'titulo', duke filluar kshtu pak nga pak t largoj hijen e paraardhsit, e cila i qndron mbi kok. Rafa Benitez nuk kishte se si ta fillonte m mir se kaq aventurn e tij n pankinn e Interit: ndeshja e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.231Z

Moda pr pushime, 10 gjrat q duhet t keni n vern e 2017

Edhe me pushime kodi i veshjeve llogaritet. Mjetet kozmetike dhe metalet, rrok dhe volant, kostumi i banjos mbrapa, kapelja e kashts dhe kostumi pr mamin, t bijn dhe pr babain, t birin, ja disa gjr q duhet t kemi pr vern e 2017. Bikinit pr t gjitha shijetikon e prjetshme e sensualitetit Cilado qoft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.009Z

Hotel: 10 klientt m t urryer nga personeli

Nga t ndyrt tek t fshehtt, nga t ngathtt tek joshsit, turizmi vjen me nj tjetr an. Vizitort e hutuar q harrojn gjrat e veta n hotel, klient q marrin me vete objekte t dhoms, cdo qndrim mund t shndrrohet n nj anekdot ose histori pr tu treguar. Por duke dal nga ana tjetr, nga ana e atyre q punojn n ho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Hysa jashtë Tiranës, nuk është federuar

Polemika Problemet nuk kan t sosur pr Vilford Hysa, mesfushorin i cili gjat ksaj vere sht strvitur n radht e Tirans. Polemikat e ditve t fundit jan konkretizuar me mosfederimin e lojtarit nga ana e shefit t klubit, Rauf Dimraj. Ky i fundit sht edhe shkaktari i polemiks rreth futbollistit, i cili, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.631Z

Vuk Drashkoviç kërkon të ndryshohet Kushtetuta e Serbisë

E shkas pr kt sht Kosova. N nj intervist pr “Blic”, ai i bri thirrje qeveris t pranoj realitetin dhe t ndryshoj strategjin karshi asaj q disa serb e quajn Kosmet. Lideri i Lvizjes serbe pr Riprtritje tha se Beogradi duhet ta pranoj realitetin e ri n Kosov dhe tha se politika aktuale sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.281Z

Gjana: Deputetët e PS, skuadrilja e Ramës

Deputeti i PD, Jemin Gjana gjat fjals s tij n seancn parlamentare, ka deklaruar se deputett e PS po veprojn sipas urdhrave t kryetarit Edi Rama. Gjana sht shprehur se Rama ka krijuar skuadriljen e tij, e cila sipas tij do t dshtoj. Sipas Gjans, historiku i Parlamentit ka treguar se kan q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama