Rezultate te kerkimit per termin: +Gjrat

Total: 264
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Alegri: Ibra për ne do të ishte i rëndësishëm

Milan “N kt moment t flassh pr ardhjen e Ibrahimoviit nuk ka sens. Un jam pr gjrat konkrete. Le t flasim m mir kur t vij”. Ky sht trajneri i Milanit, Masimiliano Alegri, i cili komenton zrat e merkatos. N prag t sfids pr trofeun “Berlusconi” kundr Juves, Alegri limitohet n "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Bentley krkon largimin

David Bentley po kalon npr nj situat t komplikuar tek Tottenham. I ardhur 18 muaj m par pr plot 17 milion funte, futbollisti 25 vje konsiderohej si njri prej yjeve m t mdha t futbollit anglez. Ai quhej Beckham i ri. Por, pr nj vit e gjysm, kan ndryshuar shum gjrat, duke filluar nga raportet e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.865Z

Do t martohesh? Kujdes...

do i ri, martohet duke thurrur shum ndrra pr jetn. Dikush mendon se do t gjej shoqen e zemrs s vet, dikush tjetr krkon lumturin q ndodh q edhe t mos e gjej. Si ka nga ata q thon Shyqyr q u martova, ka edhe nga ata q thon bra q u martova.... ata t rinj q prgatiten pr martes, q nesr t mos thon Ah, sik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.751Z

Msoni t udhtoni lehtsisht, ja si t minimizoni bagazhet

E padobishme t marrsh me vete nj garderob dhe aksesor t shumt: t reduktosh valixhet vetm n t domosdoshmet (dhe udhtoni m t lumtur) sht e mundur! Kush ka fmij t vegjl i kupton shum mir vshtirsit. Pr sasit e paprshkrueshme t sendeve q mund t shrbehen, duhet t merrem n pushime bagazhe t pabesueshme. Du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.001Z

Telemedicina zbulon defektet në zemër që në shtatëzani

Mjeksia shiptare nn asistencn italiane, realizon pr her t par nj ndrhyrje kirugjikale n zemr tek nj bebe t sapolindur me pesh 3.6 kg. Fal teknologjis s fundit t telemedicins s instaluar n Maternitetin "Koo Gliozheni", mjekt italian kan mundur t diagnostifkojn problemin kardiak t bebes q n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.573Z

Topi: Zgjidhje prmes dialogut

Gjat nj vizite pune n Berat, Presidenti i Republiks Bamir Topi komentoi situatn politike, duke vlersuar rivendosjen e dialogut. (UPDATE) Sipas presidentit Topi, demokracia n Shqipri i ka t gjitha shanset q t bj progres, pavarsisht se ndonjher gjrat duket sikur nuk kan rrugdalje. Sipas pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

Sfida e Rafa Benitezit është Të fitoj më shumë se Murinjo

N ndeshjen e par zyrtare, tekniku spanjoll ka zbritur skuadrn e portugezit Ka vn n vitrin t parin 'titulo', duke filluar kshtu pak nga pak t largoj hijen e paraardhsit, e cila i qndron mbi kok. Rafa Benitez nuk kishte se si ta fillonte m mir se kaq aventurn e tij n pankinn e Interit: ndeshja e par

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama