Rezultate te kerkimit per termin: +Gjukanovic

Total: 222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.935Z

Gjukanovic: Asnjë problem me Kosovën

Kryeministri malazez Milo Gjukanovic ka deklaruar se mes vendit të tij dhe Kosovës nuk ka asnjë problem kufitar. “Nuk ka asnjë problem në kufirin me Kosovën”, ka theksuar Gjukanovic, duke përgënjeshtruar lajmet e publikuara në disa media që flisnin për një kontes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.218Z

Doreheqje e befte e Gjukanovic

var fbShare url httpvizionplusaldoreheqje-e-befte-e-gjukanovicsize smallbrbrJep doreheqjen kryeministri i Malit te Zi Milo Gjukanovic Vetem pak dite pasi partia e tij u rikonfirmua si fituese e zgjedhjeve parlamentare Njeriu i hekurt deklaroi se do tia linte detyren numrit dy te partise Dushko Mark

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.088Z

Jep dorëheqjenkryeministri malazezMilo Gjukanovic

PODGORICË- Kryeministri i Malit të Zi, Milo Gjukanovic deklaroi sot se jep dorëheqjen.“Dua t’ju njoftoj se kam marrë vendim për të dhënë dorëheqje nga posti i kryeministrit“, ka thënë Gjukanovic.Gjukanovic, që ka qenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.390Z

Gjukanovic Problemi i Ballkanit Serbia

Ish-kryeministri malazez, Milo Gjukanovic ka deklaruar se problemi i vetëm i rajonit të Ballkanit është Serbia, e cila sipas tij nuk po i përshtatet realitetit të ri. Gjukanovic është shprehur se problemi në fjalë mund të zgjidhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.290Z

Gjukanovic: Se shpejti marredheniet me Kosoven

Kryeministri Milo Gjukanovic ka deklaruar se hapi i ardhshem i Malit te Zi eshte vendosja e marredhenieve diplomatike me Kosoven. Ne nje takim me gazetare ne Podgorice, Gjukanovic ka theksuar se kur nje shtet e njeh shtetin tjeter, sic eshte rasti i Malit te Zi dhe Kosoves, atehere hapi tjeter norma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.421Z

Gjukanovic Vendosmeri per reforma radikale

Transmetuar me 24022014 - 1917 Milo Gjukanovic PUBLICITET Londer 24 shkurt 2014 NOAal- Kryeministri i Malit te Zi Milo Gjukanovic ka theksuar se shtetet e rajonit ne menyre qe te jene me konkurruese dhe me produktive duhet te shkojne m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.834Z

Gjukanovic: Marrëdhënie diplomatike me Kosoven

PODGORICE- Kryeministri i Malit të Zi, Milo Gjukanovic, deklaroi dje se vendi i tij nuk duhet të presë vendimin e Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë për Kosovën, për të vendosur marrëdhënie diplomatike me Prishtinën.Media serbe citon Gjukanovic duke u shprehur se Mali i Zi ende nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama