Rezultate te kerkimit per termin: +Gjukanovic

Total: 222
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.218Z

Doreheqje e befte e Gjukanovic

var fbShare url httpvizionplusaldoreheqje-e-befte-e-gjukanovicsize smallbrbrJep doreheqjen kryeministri i Malit te Zi Milo Gjukanovic Vetem pak dite pasi partia e tij u rikonfirmua si fituese e zgjedhjeve parlamentare Njeriu i hekurt deklaroi se do tia linte detyren numrit dy te partise Dushko Mark

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.088Z

Jep dorëheqjenkryeministri malazezMilo Gjukanovic

PODGORICË- Kryeministri i Malit të Zi, Milo Gjukanovic deklaroi sot se jep dorëheqjen.“Dua t’ju njoftoj se kam marrë vendim për të dhënë dorëheqje nga posti i kryeministrit“, ka thënë Gjukanovic.Gjukanovic, që ka qenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.390Z

Gjukanovic Problemi i Ballkanit Serbia

Ish-kryeministri malazez, Milo Gjukanovic ka deklaruar se problemi i vetëm i rajonit të Ballkanit është Serbia, e cila sipas tij nuk po i përshtatet realitetit të ri. Gjukanovic është shprehur se problemi në fjalë mund të zgjidhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.290Z

Gjukanovic: Se shpejti marredheniet me Kosoven

Kryeministri Milo Gjukanovic ka deklaruar se hapi i ardhshem i Malit te Zi eshte vendosja e marredhenieve diplomatike me Kosoven. Ne nje takim me gazetare ne Podgorice, Gjukanovic ka theksuar se kur nje shtet e njeh shtetin tjeter, sic eshte rasti i Malit te Zi dhe Kosoves, atehere hapi tjeter norma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.421Z

Gjukanovic Vendosmeri per reforma radikale

Transmetuar me 24022014 - 1917 Milo Gjukanovic PUBLICITET Londer 24 shkurt 2014 NOAal- Kryeministri i Malit te Zi Milo Gjukanovic ka theksuar se shtetet e rajonit ne menyre qe te jene me konkurruese dhe me produktive duhet te shkojne m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.834Z

Gjukanovic: Marrëdhënie diplomatike me Kosoven

PODGORICE- Kryeministri i Malit të Zi, Milo Gjukanovic, deklaroi dje se vendi i tij nuk duhet të presë vendimin e Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë për Kosovën, për të vendosur marrëdhënie diplomatike me Prishtinën.Media serbe citon Gjukanovic duke u shprehur se Mali i Zi ende nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.164Z

Gjukanovic: Ballkani ne BE, brenda 2014

Kryeministri i Malit te Zi, Milo Gjukanovic ka deklaruar se vendet e Ballkanit perendimor duhet te anetaresohen ne BE brenda 5 viteve te ardhshme. Ne nje interviste per agjencine e lajmeve “Associated Press”, Gjukanovic eshte shprehur se integrimi duhet te ndodhe para vitit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama