Rezultate te kerkimit per termin: +Gjykaten

Total: 7085
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.776Z

Topalli fton opoziten te votoje Gjykaten Administrative

Te enjten shumica qeverisese do te kerkoje bashkepunimin e opozites per miratimin e projektligjit me shumice te theksuar TIRAN - Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli permes nje deklarate per mediat ftoi deputetet e opozites qe te votojne ne seancen plenare te dites se enjte ligjin per Gjykaten A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.451Z

KLD inspektim ne Gjykaten e Tiranes

Keshilli i Larte i Drejtesise eshte duke kryer nje inspektim te befasishem ne Gjykaten e Tiranes. Ne kete proces jane duke marre pjese 12 inspektore.Kontrolli po monitorohet nga nenkryetari i KLD-se Kreshnik Spahiu.Ne Gjykaten e Tiranes nuk ka rregull disipline dhe solemnitet. Qytetaret z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.354Z

Mediu ne Gjykaten e Larte

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu kthehet serish ne Gjykaten e Larte, si i akuzuar per tragjedine e Gerdecit pothuasje nje muaj pasi dy te demtuar gjate tragjedise i kerkuan gjykates te filloje procedimin penal per personin me imunitet Mediu. Pas kesaj kerkese, Gjykata e Larte njofto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.923Z

Fluks padish ne Gjykaten e Tiranes

Ndersa politika debaton miratimin e Ligjit per Gjykaten Administrative ne Gjykaten e Tiranes regjistrohen te pakten nje mije ceshtje administrative ne vit me te cilat perballen vetem 10 gjyqtare. Pavaresisht se ne gjykaten civile te kryeqytetit egziston nje strukture e posacme gjyqtares

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.853Z

Basha ne Gjykaten e Larte

Ish-ministri i Transporteve, aktualisht minister i Jashtem eshte paraqitur paraditen e sotshme ne Gjykaten e Larte. Lulzim Basha, i hetuar dhe akuzuar nga prokuroria per shperdorim detyre ka hyre rreth ores 10.00 ne Gjykaten e Larte. Lulzim Basha, shoqerohej nga avokati Zef Nika, i cili ka kerkuar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.701Z

Digjet fondi per Gjykaten Administrative

Drejtori i Programeve Sfida e Mijevjecarit Bruce Kay deklaroi dje pasdite se te gjitha veprimtarite per programin e Gjykates Administrative kane perfunduar. Sipas tij afati perfundimtar ishte 30 shtatori. Drejtori Kay pergenjeshtroi deklaraten e dhene gjate paradites sipas te ciles ka shpresa per fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.924Z

Spahiu PS pazare me Gjykaten Administrative

Pas thirrjes amerikane per ngritjen e Gjykates Administrative nenkryetari i Keshillit te Larte te Drejtesise Kreshnik Spahiu akuzoi PS-ne se po tenton pazare per Gjykaten Administrative. Ai tha dje se politika nuk duhet te mbaje peng miratimin e ligjit. Gjykata e Tiranes sipas tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama