Rezultate te kerkimit per termin: +Godet

Total: 7018
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.737Z

Kujdestaria e fëmijës, burri dhunon bashkëshorten në gjykatë

TIRANË- Dhuna ndaj gruas ka shkuar deri në dyert e gjykatave, aty ku liria e individit duhet të garantohet me ligj më shumë së në cdo vend tjetër. Ngjarja e paprecedentë ka ndodhur mesditën e sotme në Gjykatën e Tiranës, teksa në katin e tretë të kësaj godine zhvillohej procesi i ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.372Z

Greqi Virusi Nilit rendohet bilanci me 11 te vdekur

ATHINEuml - Eumlshte renduar bilanci i viktimave ne Greqi per shkak te Virusit te Nilit Perendimor qe transmetohet nga mushkonjat pavaresisht disifektimeve ne zonat me te prekura ne veri te vendit. Numri i te vdekurve arriti ne 11 dhe rastet e raportuara jane 150 nder te cilet 35 te shtruar ne spita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Greqi, Virusi Nilit rëndohet bilanci me 11 të vdekur

ATHINë - është rënduar bilanci i viktimave në Greqi për shkak të Virusit të Nilit Perëndimor, që transmetohet nga mushkonjat, pavarësisht disifektimeve në zonat më të prekura në veri të vendit. Numri i të vdekurve arriti në 11 dhe rastet e raportuara janë 150, ndër të cilët 35

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.389Z

Nderpren koncertin per shkak te rrahjes

Lady GaGa ka nderprere koncertin e saj per te ndalur nje zenke. Ylli i muzikes pop ishte duke e kenduar kengen e saj Just Dance ne turneun boteror Monster Ball kur ajo kishte verejtur disa djem duke u rrahur dhe papritur ka ndalur muzikes dhe ka shku para dy njerezve qe nuk ishin larg skenes. Mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.802Z

Itali, tutori shqiptar vrau klientin në Milano: Ja video

ITALI - Konflikti për pagesën e një prostitute ka qenë shkaku, që tutori shqiptar Bledar Marini të vrasë klientin e saj rumun. Ngjarja ka ndodhur në Bergamo të Italisë, dhe videoja e mëposhtme tregon pamjet e konfliktit të degraduar në vrasje.Filmimi është marrë nga kamerat e sigur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.414Z

Bjondet

-Pse një bjonde nuk flet kur bën seks? -Sepse mamaja, e ka mësuar që të vogël që të mos u flasë të panjohurve... -Çfarë bën një bjonde sapo çohet nga gjumi në mëngjes? -Shkon në shtëpinë e saj... Në Autostradë Njëri po i jepte motorrit shumë shpejt në autostradë dhe pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.895Z

Neymar flet ashpër: Brazili larg Gjermanisë e Spanjës

“Neymar godet me fjalët e tij”. Ylli i Brazilit ka goditur ashpër mentalitetin e vendit të tij, duke këmbëngulur se vendi i tij është hapa pas Gjermanisë e Spanjës. Brazili nuk arriti që të tejkalojë Gjermaninë në gjysmëfinalen e Botërorit e madje edhe u poshtërua, teks

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama