Rezultate te kerkimit per termin: +Godet

Total: 7018
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.806Z

FOTOT/ Kanibali godet sërish, ha një tjetër mysliman

(KUJDES: FOTO ME PERMBAJTJE TE RENDE) Një kanibal nga Republika e Afrikës Qendrore u vu sërish në qendër të medias pasi hëngri personin e dytë brenda pak ditësh. I ashtuquajturi Qeni i tërbuar, emri i vërtetë i të cilit është Ouandja Magloire, preu një copë nga trupi i një mysli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Tërmeti godet Kinën, dhjetëra të vdekur

Gazeta ShqipFatkeqësia Një seri tërmetesh tronditën një rajon në jugperëndim të Kinës, duke shkaktuar së paku 70 viktima dhe duke plagosur 715 të tjerë. Tërmeti vlerësohet se qe me densitet 5.6 ballë në goditjen më të fortë. Tërmeti goditi një zonë përgjithësisht malore, gjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.666Z

E godet rrufeja, humb jetën i moshuari

Një i moshuar 71 vjeç ka humbur jetën në Kërcullë të Gjirokastrës. Policia bëri të ditur se trupi i pajetë u gjet sot rreth orës 07:30 minuta në Kërcullë pas kërkimeve që u kryen pasi familjarët njoftuan që në mbrëmjen e së martës se i moshuari nuk ishte kthye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.064Z

Stuhia e bores godet SHBA-te

Stuhia e bores godet SHBA-te E merkure 06 Mars 2013 1330 p styletext-align justify Stuhia e bores godet SHBA-tePavaresisht mberritjes se pranveres nje stuhi debore ka goditur disa shtete ne veri dhe qender te SHBA-ve dhe po leviz drejt Bregut Lindor Nga situata e krijuar ne shtete si Mineso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.769Z

VIDEO e tmerrshme: Mësuesja amerikane godet 4-vjeçarin

Kjo video e tmerrshme është filmuar në një shkollë në Georgia, SHBA. Amelia Strippling, një mësuese në një shkollë për fëmijë me probleme, ka goditur një djalosh 4-vjeçar duke e hedhur në tokë. Pas publikimit të videos ajo ka dhënë menjëherë dorëheqjen dhe ndaj saj ka nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.912Z

VIDEO/ Filmon momentin kur mamanë ia godet rrufeja

Ky është momenti i pabesueshëm kur një nënë në Idaho të SHBA goditet nga rrufeja, ndërkohë e që e bija po e regjistronte me video. Stephanie Rey dhe e bija e saj kishin dalë për të parë stuhinë e rrufeve që kishte përfshirë qytetin Hayden. Por një rrufe e godet Stephanie. Duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.230Z

PD Basha Prbuxheti i qeverise godet suksesin

Lulzim Basha, kreu i Partisë Demokratike, deklaroi se pr/buxheti i qeverisë, “i paraqitur me vonesë dhe në shkelje të çdo afati ligjor”, godet të gjithë, sidomos personat e suksesshëm. “Ne do ta kundërshtonim kët&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama