Rezultate te kerkimit per termin: +Godet

Total: 7018
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.980Z

VIDEO/ Prezantuesja e gjoksit godet sërish

Ajo është bërë e famshme në Rumani pasi prej kohësh provokon me gjoksin e saj. Prezantuesja Roxana Vancea ka tërhequr sërish vëmendjen teksa prezantonte një program aerobie. Shihni videon e saj:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.832Z

Krimi godet serish Kalifornine

Krimi godet serish Kalifornine E marte 19 Shkurt 2013 2326 Krimi godet serish KaliforninePer te pakten 30 minuta dhjetera qytetaret ne Kaliforni kane qene nen ankth ndersa nje 20-vjecar i cili dyshohet se ishte nen efektin e lendeve narkotike ka vjedhur nje makine dhe gjate rruges ka vrare tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.035Z

Termeti godet ujerat e Indonezise

Mar Banda 17 tetor NOA - Nje termet me magnitude 6.1 ka goditur ujerat e Mar Banda ne arkipelagun e Indonezise. Epiqendra eshte lokalizuar rreth 138 kilometer ne very te Dili kryeqyteti i Timor Est ne nje thellesi prej 20.6 kilometrash. Lajmi eshte bere i ditur nga Sherbimi Gjeologjik i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.977Z

Rihanna godet me mikrofon fansin (VIDEO)

Në një koncert në Britaninë e Madhe, pjesë e turit Diamonds, Rihanna rebelohet ndaj një admiruesi të saj duke e goditur me mikrofon në kokë. Këngëtarja zbret nga skena dhe e rrethuar nga truprojet e saj vendos tu afrohet fansave. Këta të fundit përfitojnë për të sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.052Z

Momenti kur oficeri izraelit godet protestuesin paqësor

Share Një oficer i lartë policie në Izrael është pezulluar pasi në media u shfaqën pamje të momentit kur ai godet një protestues pro- palestinez në fytyrë me armë. Shalom Eisner godet në fytyrë me armën e tij M-16 një qytetar danez, i cili po merrte pjesë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.065Z

Kanye West godet shenjën rrugore (VIDEO)

Krijuesi i hitit The Stronger ishte duke dalë nga shtëpia e tij në Beverly Hills së bashku me të dashurën e tij Kim Kardashian kur aksidentalisht goditit një shenjë rrugore. Një video e incidentit shfaq Westin që ishte i nervozuar nga kjo situatë derisa Kardashian e kontr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.457Z

Superstuhia godet SHBA-te

Superstuhia godet SHBA-te E shtune 09 Shkurt 2013 1242 Superstuhia godet SHBA-tePjesa verilindore e SHBA-ve dhe Kanadaja jane perfshire nga nje stuhi e fuqishme debore e cila deri me tani ka shkaktuar te pakten kater te vdekur ne dy vendet Ne SHBA ka qene Nju Jorku ai qe eshte prekur fill

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama