Rezultate te kerkimit per termin: +Godet

Total: 7018
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.052Z

Momenti kur oficeri izraelit godet protestuesin paqësor

Share Një oficer i lartë policie në Izrael është pezulluar pasi në media u shfaqën pamje të momentit kur ai godet një protestues pro- palestinez në fytyrë me armë. Shalom Eisner godet në fytyrë me armën e tij M-16 një qytetar danez, i cili po merrte pjesë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.065Z

Kanye West godet shenjën rrugore (VIDEO)

Krijuesi i hitit The Stronger ishte duke dalë nga shtëpia e tij në Beverly Hills së bashku me të dashurën e tij Kim Kardashian kur aksidentalisht goditit një shenjë rrugore. Një video e incidentit shfaq Westin që ishte i nervozuar nga kjo situatë derisa Kardashian e kontr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.457Z

Superstuhia godet SHBA-te

Superstuhia godet SHBA-te E shtune 09 Shkurt 2013 1242 Superstuhia godet SHBA-tePjesa verilindore e SHBA-ve dhe Kanadaja jane perfshire nga nje stuhi e fuqishme debore e cila deri me tani ka shkaktuar te pakten kater te vdekur ne dy vendet Ne SHBA ka qene Nju Jorku ai qe eshte prekur fill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.902Z

Lezhë, gruaja godet me sëpatë burrin

Share Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në qarkun e Lezhës. Gruaja ka goditur me sëpatë bashkëshortin e saj duke e plagosur rëndë. I plagosuri është 37-vjeçari Arben Zefi, i cili është dërguar me urgjencë në Spitalin Ushtarak në Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.668Z

FOTOT/ Kur godet tajfuni më i madh në histori

Më shumë se 120 njerëz gjetën vdekjen kur tajfuni Haiyan goditi Filipinet. Stuhia gjigande është cilësuar nga disa media si më e madhja në histori. Zyrtarët e flotës ajrore thonë se kanë parë 100 trupa të shtrirë në rrugët e qytetit Tacloban. Kurse gazetarët vendas thonë se ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.806Z

FOTOT/ Kanibali godet sërish, ha një tjetër mysliman

(KUJDES: FOTO ME PERMBAJTJE TE RENDE) Një kanibal nga Republika e Afrikës Qendrore u vu sërish në qendër të medias pasi hëngri personin e dytë brenda pak ditësh. I ashtuquajturi Qeni i tërbuar, emri i vërtetë i të cilit është Ouandja Magloire, preu një copë nga trupi i një mysli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Tërmeti godet Kinën, dhjetëra të vdekur

Gazeta ShqipFatkeqësia Një seri tërmetesh tronditën një rajon në jugperëndim të Kinës, duke shkaktuar së paku 70 viktima dhe duke plagosur 715 të tjerë. Tërmeti vlerësohet se qe me densitet 5.6 ballë në goditjen më të fortë. Tërmeti goditi një zonë përgjithësisht malore, gjë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama