Rezultate te kerkimit per termin: +Godet

Total: 7018
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.457Z

Superstuhia godet SHBA-te

Superstuhia godet SHBA-te E shtune 09 Shkurt 2013 1242 Superstuhia godet SHBA-tePjesa verilindore e SHBA-ve dhe Kanadaja jane perfshire nga nje stuhi e fuqishme debore e cila deri me tani ka shkaktuar te pakten kater te vdekur ne dy vendet Ne SHBA ka qene Nju Jorku ai qe eshte prekur fill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.902Z

Lezhë, gruaja godet me sëpatë burrin

Share Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në qarkun e Lezhës. Gruaja ka goditur me sëpatë bashkëshortin e saj duke e plagosur rëndë. I plagosuri është 37-vjeçari Arben Zefi, i cili është dërguar me urgjencë në Spitalin Ushtarak në Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.668Z

FOTOT/ Kur godet tajfuni më i madh në histori

Më shumë se 120 njerëz gjetën vdekjen kur tajfuni Haiyan goditi Filipinet. Stuhia gjigande është cilësuar nga disa media si më e madhja në histori. Zyrtarët e flotës ajrore thonë se kanë parë 100 trupa të shtrirë në rrugët e qytetit Tacloban. Kurse gazetarët vendas thonë se ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.806Z

FOTOT/ Kanibali godet sërish, ha një tjetër mysliman

(KUJDES: FOTO ME PERMBAJTJE TE RENDE) Një kanibal nga Republika e Afrikës Qendrore u vu sërish në qendër të medias pasi hëngri personin e dytë brenda pak ditësh. I ashtuquajturi Qeni i tërbuar, emri i vërtetë i të cilit është Ouandja Magloire, preu një copë nga trupi i një mysli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Tërmeti godet Kinën, dhjetëra të vdekur

Gazeta ShqipFatkeqësia Një seri tërmetesh tronditën një rajon në jugperëndim të Kinës, duke shkaktuar së paku 70 viktima dhe duke plagosur 715 të tjerë. Tërmeti vlerësohet se qe me densitet 5.6 ballë në goditjen më të fortë. Tërmeti goditi një zonë përgjithësisht malore, gjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.666Z

E godet rrufeja, humb jetën i moshuari

Një i moshuar 71 vjeç ka humbur jetën në Kërcullë të Gjirokastrës. Policia bëri të ditur se trupi i pajetë u gjet sot rreth orës 07:30 minuta në Kërcullë pas kërkimeve që u kryen pasi familjarët njoftuan që në mbrëmjen e së martës se i moshuari nuk ishte kthye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.064Z

Stuhia e bores godet SHBA-te

Stuhia e bores godet SHBA-te E merkure 06 Mars 2013 1330 p styletext-align justify Stuhia e bores godet SHBA-tePavaresisht mberritjes se pranveres nje stuhi debore ka goditur disa shtete ne veri dhe qender te SHBA-ve dhe po leviz drejt Bregut Lindor Nga situata e krijuar ne shtete si Mineso

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama