Rezultate te kerkimit per termin: +Godet

Total: 7018
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.550Z

Tirane, policia zberthen organizaten e droges

Pas shtate muaj hetimesh dhe pergjimesh, Policia e Tiranes dyshon se ka arrestuar nje nder furnizuesit me te medhenj te shperndaresve te droges ne kryeqytet. Shkelqim Mixi, sipas policise, bashkepunonte me nje tjeter te arrestuar me pare po nga antidroga e Tiranes, shtetasin Kreshnik Hal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.221Z

Goditi avokatin, prangoset 47-vjeçari

Godet një avokat, ndalohet pas një jave agresori 47-vjeçar nga Korça. Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisë së Qarkut të Elbasanit bëjnë të ditur se rreth orës 18.00 të së premtes, është bërë e mundur kapja dhe shoqërimi i Ilirjan Koçibellit, 47 vjeç, lindur dhe banues në Kor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.097Z

Delvinë, dhëndri vret me levëvjehrrin 91-vjeçar, plagos vjehrrën

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Konflikti për motive pronësie KARAHAGJ (DELVINË) - Dhëndri 62-vjeçar godet për vdekje vjehrrin 91-vjeçar dhe plagos në gjendje të rëndë vjehrrën 83-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në Karahaxh të Delvinës, ku dhëndri, Kristo Gjino ka goditur m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.147Z

Durrës, gruaja plagos burrin me armë zjarri, nuk dihen shkaqet

Krimi në familje godet sërish qytetin e Durrësit. Gruaja qëllon me armë zjarri ndaj bashkëshortit të saj. Për pasojë, i shoqi Agron Zeqillari ka marrë një plumb në njërën këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites në lagjen numër 17 ose

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.505Z

Tajfuni Utor perfshin zonen jugore te Kines

Me një shpejtësi prej 150 kilometrash në orë, tajfuni Utor, tashmë ndodhet në brigjet jugore të Kinës. I ardhur nga ishujt Filipine ku ka shkaktuar 6 viktima, rreth 30 mijë persona kanë mbetur të pastrehë, dhe dëmet materiale janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.305Z

Mat, vritet me 15 plumba 48-vjeçari, i shpëtoi dy atentateve, dyshohet për gjakmarrje

MAT-Gjakmarrja godet sërisht. Nje 48 vjeçar dyshohet se është bërë viktimë e gjaksit të tij mëngjesin e sotëm. Vrasja është shënuar në vendin e quajtur Pujk në rrethin e Matit. 48-vjeçari Xhavit Lleshi është qëlluar me 15 plumba në trup ndërsa ka qenë duke drejtuar mjetin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.129Z

Wikileaks rrefen per Guantanamon

Administrata e Shteteve të Bashkuara të Amerikës është sërish nën objektivin e Julian Assange. Wikileaks godet sërish dhe zbulon të gjitha sekretet e 700 të dënuarve prej 2002 deri më sot në burgun famëkeq të Guantamanos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama