Rezultate te kerkimit per termin: +Godet

Total: 7018
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.097Z

Delvinë, dhëndri vret me levëvjehrrin 91-vjeçar, plagos vjehrrën

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/Konflikti për motive pronësie KARAHAGJ (DELVINË) - Dhëndri 62-vjeçar godet për vdekje vjehrrin 91-vjeçar dhe plagos në gjendje të rëndë vjehrrën 83-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në Karahaxh të Delvinës, ku dhëndri, Kristo Gjino ka goditur m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.147Z

Durrës, gruaja plagos burrin me armë zjarri, nuk dihen shkaqet

Krimi në familje godet sërish qytetin e Durrësit. Gruaja qëllon me armë zjarri ndaj bashkëshortit të saj. Për pasojë, i shoqi Agron Zeqillari ka marrë një plumb në njërën këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites në lagjen numër 17 ose

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.505Z

Tajfuni Utor perfshin zonen jugore te Kines

Me një shpejtësi prej 150 kilometrash në orë, tajfuni Utor, tashmë ndodhet në brigjet jugore të Kinës. I ardhur nga ishujt Filipine ku ka shkaktuar 6 viktima, rreth 30 mijë persona kanë mbetur të pastrehë, dhe dëmet materiale janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.305Z

Mat, vritet me 15 plumba 48-vjeçari, i shpëtoi dy atentateve, dyshohet për gjakmarrje

MAT-Gjakmarrja godet sërisht. Nje 48 vjeçar dyshohet se është bërë viktimë e gjaksit të tij mëngjesin e sotëm. Vrasja është shënuar në vendin e quajtur Pujk në rrethin e Matit. 48-vjeçari Xhavit Lleshi është qëlluar me 15 plumba në trup ndërsa ka qenë duke drejtuar mjetin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.129Z

Wikileaks rrefen per Guantanamon

Administrata e Shteteve të Bashkuara të Amerikës është sërish nën objektivin e Julian Assange. Wikileaks godet sërish dhe zbulon të gjitha sekretet e 700 të dënuarve prej 2002 deri më sot në burgun famëkeq të Guantamanos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.305Z

Mat, vritet me 15 plumba 48-vjeçari, i shpëtoi dy herë atentateve, pista kryesore gjakmarrja

MAT-Gjakmarrja godet sërisht. Nje 48 vjeçar dyshohet se është bërë viktimë e gjaksit të tij mëngjesin e sotëm. Vrasja është shënuar në vendin e quajtur Pujk në rrethin e Matit. 48-vjeçari Xhavit Lleshi është qëlluar me 15 plumba në trup ndërsa ka qenë duke drejtuar mjetin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.737Z

Kujdestaria e fëmijës, burri dhunon bashkëshorten në gjykatë

TIRANË- Dhuna ndaj gruas ka shkuar deri në dyert e gjykatave, aty ku liria e individit duhet të garantohet me ligj më shumë së në cdo vend tjetër. Ngjarja e paprecedentë ka ndodhur mesditën e sotme në Gjykatën e Tiranës, teksa në katin e tretë të kësaj godine zhvillohej procesi i ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama