Rezultate te kerkimit per termin: +Godina

Total: 6089
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.006Z

Vlorë, sekuestrohet godina e trafiqeve

Policia e Vlorës ka sekuestruar gjatë ditës së sotme një godinë disakatëshe te zona e Ujitë të Ftohtë. Dyshohet se godina përdorej për trafikim të drogës drejt vendeve të BE-së dhe ishte blerë me para që burojnë nga trafiqet e paligjshme. Policia ka bërë të ditur se godina ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.017Z

Shembet me tritol godina pesëkatëshe në Tiranë

INUK-u dhe forcat xheniere rrafshojnë godinën pas tri tentativave të dështuara Një godinë pesëkatëshe në Rrugën e Elbasanit në Tiranë është shembur dje pasdite me tritol, për shkak se ishte ndërtuar pa leje, ndërsa pronari i saj ishte proceduar penalisht për ndërtim të paligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.729Z

Gjirokastër, dëmtohet godina në Qafën e Pazarit

Në qytetin Muze të Gjirokastrës është shembur gjatë natës një pjesë e fasadës së një godine karakteristike në "Qafën e Pazarit" të njohur si godina e "Gjashtëkëndëshit". Godina ishte e amortizuar dhe pronarët shpesh kishin bërë apel për ndërhyrje, pasi e ndodhur tek Qafa e Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.610Z

FOTOT/ Këto godina janë të përshtatshme për oligarkët

Një fotograf kaloi të paktën katër vite duke udhëtuar në hapësirën e ish- Bashkimit Sovjetik, për të dokumentuar godinat e reja që po ndërtohen që pas rënies së komunizmit. Frank Herfort ishte në Rusi dhe në ish- republikat sovjetike Kazakistan, Azerbajxhan, Bjellorusi, etj. Duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.676Z

Shembet godina 7- katëshe në Vlorë

Pas shembjes me tritol të godinës pesë katëshe pranë Fakultetit Ekonomik në kryeqytet, në të njëjtën mënyrë sot u rrëzua një godinë 7-katëshe në rrugën Çamëria në qytetin e Vlorës. Në aksionin për prishjen e kësaj godine morën pjesë forca të shumta policie, inspektorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.487Z

Kukes perfshihet nga flaket godina e turizmit

Foto ilustruese PUBLICITET Kukes 23 shtator 2015 NOAal - Perfshihet nga flaket godina e turizmit te ri ne qytetin e Kukesit Burime nga policia bejne te ditur se dyshohet qe zjarrvenia te kete qene e qellimshmebr br Mesohet se ne kohen e renies se zjarrit godina e turizmit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.486Z

VIDEO LAJM/ Dilni jashtë, godina juaj do bombardohet!

Ndërkohë që situata në Rripin e Gazës vazhdon të jetë e tmerrshme, Izraeli po përpiqet që të tregojë se bombardimet janë të kujdesshme, për të dëmtuar sa më pak civilët. Edhe pse gjysma e të vdekurve janë civilë, ushtria e Izraelit thotë se po përdor një teknikë, që quhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama