Rezultate te kerkimit per termin: +Godina

Total: 6089
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

Brahimllari: Duam godina të sigurta, jo internet

Kryetari i LRI-së për Tiranën, Endrit Brahimllari i ftuar në Ora News foli rreth protestës së zhvilluar nga studentët për godinat e fakultetit Juridik dhe atë të Shkencave Sociale. Brahimllari u shpreh se LRI është në mbrojtje të të gjithë studentëve dhe drejtave më themelore të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

Brahimllari : Duam godina të sigurta, jo internet

Kryetari i LRI-së për Tiranën, Endrit Brahimllari i ftuar në Ora News foli rreth protestës së zhvilluar nga studentët për godinat e fakultetit Juridik dhe atë të Shkencave Sociale. Brahimllari u shpreh se LRI është në mbrojtje të të gjithë studentëve dhe drejtave më themelore të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.957Z

Shkoder digjet godina e komunes Shale

Mëngjesin e së hënës policia e Shkodrës njoftoi se është djegur tërësisht godina e komunës Shalë. Ngjarja sipas policise eshte e qellimshme dhe mendohet se ka lidhje me pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.514Z

Tiranë, në tentativën e katërtshembet godina 7-katëshe

Të tjera rreth shkrimit FOTO LIVE TV/ Nga shembja e godinës tek Rr. e Elbasanit Tiranë, INUK bllokon 5-katëshin, do shembet me mjete xheniere TIRANË- Është shembur në orën 15:39 minuta godina 7-katëshe që ndodhej në zonën e “Vila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.388Z

Godina 5-katëshe tek Ekonomiku shembet me tritol

Godina pesë katëshe e cila është ndërtuar në oborrin e fakultetit Ekonomik gjashtë vite më parë në kryeqytet prej ditës së sotme nuk është  më. Në orën 14:00 u bë shembja e godinës me tritol përmes një shpërthimi të kontrolluar nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Terr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.562Z

Digjet godina e komunes Vig Mnele ne Shkoder FOTO

Pas zjarrit ne zyrat e komunes Vig Mnele PUBLICITET Godina e komunes Vig Mnele ne Shkoder eshte djegur plotesisht ne ambientet e brendshme per shkak te nje zjarri qe ra pasditen e sotme ne rrethana te paqartabr br Kur ka ndodhur zjarri godina ishte e mbyllur raporton korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.069Z

Durrës, nis ndërtimi i kampusit gjigant universitar, me 9 godina

Gjatë punimeve për kampusin DURRES – Është vënë në zbatim projekti për ndërtimin e korpusit universitar në Durrës. Punimet për ndërtimin e tij kanë nisur prej disa javësh dhe sipas specialistëve të ndërtimit që po merren me cilësinë e punimeve, brenda këtij viti do të p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama