Rezultate te kerkimit per termin: +Godina

Total: 6089
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.610Z

FOTOT/ Këto godina janë të përshtatshme për oligarkët

Një fotograf kaloi të paktën katër vite duke udhëtuar në hapësirën e ish- Bashkimit Sovjetik, për të dokumentuar godinat e reja që po ndërtohen që pas rënies së komunizmit. Frank Herfort ishte në Rusi dhe në ish- republikat sovjetike Kazakistan, Azerbajxhan, Bjellorusi, etj. Duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.676Z

Shembet godina 7- katëshe në Vlorë

Pas shembjes me tritol të godinës pesë katëshe pranë Fakultetit Ekonomik në kryeqytet, në të njëjtën mënyrë sot u rrëzua një godinë 7-katëshe në rrugën Çamëria në qytetin e Vlorës. Në aksionin për prishjen e kësaj godine morën pjesë forca të shumta policie, inspektorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.487Z

Kukes perfshihet nga flaket godina e turizmit

Foto ilustruese PUBLICITET Kukes 23 shtator 2015 NOAal - Perfshihet nga flaket godina e turizmit te ri ne qytetin e Kukesit Burime nga policia bejne te ditur se dyshohet qe zjarrvenia te kete qene e qellimshmebr br Mesohet se ne kohen e renies se zjarrit godina e turizmit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.486Z

VIDEO LAJM/ Dilni jashtë, godina juaj do bombardohet!

Ndërkohë që situata në Rripin e Gazës vazhdon të jetë e tmerrshme, Izraeli po përpiqet që të tregojë se bombardimet janë të kujdesshme, për të dëmtuar sa më pak civilët. Edhe pse gjysma e të vdekurve janë civilë, ushtria e Izraelit thotë se po përdor një teknikë, që quhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.477Z

Fakulteti juridik godina e paperfunduar

Godina e fakultetit te Drejtesise prej 6 muajsh i eshte nenshtruar rikonstruksionit te plote te saj. Nderkohe punimet aty vazhdojne ndersa na ndajne vetem tre jave nga fillimi i vitit te ri akademik. Zv.dekani i Fakultetit te Drejtesise gjate nje interviste per Alsat thote se godina do te jete gati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

ZQRPP: Godina 12-katëshe nuk ka hipotekë

TIRANË- Hipteka ka reaguar pas deklaratave të deputetit socialist, Eduart Shalsi, në lidhje me prishjen e objektit 12-katësh, afër Hotel Tiranës. Sipas Zyrës Qendrore të Pasurive të Paluajtshme, godina 12-katëshe nuk ka hipotekë për ndërtimin e hotelit por vetëm për ndërtimin e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

Brahimllari: Duam godina të sigurta, jo internet

Kryetari i LRI-së për Tiranën, Endrit Brahimllari i ftuar në Ora News foli rreth protestës së zhvilluar nga studentët për godinat e fakultetit Juridik dhe atë të Shkencave Sociale. Brahimllari u shpreh se LRI është në mbrojtje të të gjithë studentëve dhe drejtave më themelore të t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama