Rezultate te kerkimit per termin: +Godina

Total: 6089
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.477Z

Fakulteti juridik godina e paperfunduar

Godina e fakultetit te Drejtesise prej 6 muajsh i eshte nenshtruar rikonstruksionit te plote te saj. Nderkohe punimet aty vazhdojne ndersa na ndajne vetem tre jave nga fillimi i vitit te ri akademik. Zv.dekani i Fakultetit te Drejtesise gjate nje interviste per Alsat thote se godina do te jete gati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

ZQRPP: Godina 12-katëshe nuk ka hipotekë

TIRANË- Hipteka ka reaguar pas deklaratave të deputetit socialist, Eduart Shalsi, në lidhje me prishjen e objektit 12-katësh, afër Hotel Tiranës. Sipas Zyrës Qendrore të Pasurive të Paluajtshme, godina 12-katëshe nuk ka hipotekë për ndërtimin e hotelit por vetëm për ndërtimin e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

Brahimllari: Duam godina të sigurta, jo internet

Kryetari i LRI-së për Tiranën, Endrit Brahimllari i ftuar në Ora News foli rreth protestës së zhvilluar nga studentët për godinat e fakultetit Juridik dhe atë të Shkencave Sociale. Brahimllari u shpreh se LRI është në mbrojtje të të gjithë studentëve dhe drejtave më themelore të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

Brahimllari : Duam godina të sigurta, jo internet

Kryetari i LRI-së për Tiranën, Endrit Brahimllari i ftuar në Ora News foli rreth protestës së zhvilluar nga studentët për godinat e fakultetit Juridik dhe atë të Shkencave Sociale. Brahimllari u shpreh se LRI është në mbrojtje të të gjithë studentëve dhe drejtave më themelore të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.957Z

Shkoder digjet godina e komunes Shale

Mëngjesin e së hënës policia e Shkodrës njoftoi se është djegur tërësisht godina e komunës Shalë. Ngjarja sipas policise eshte e qellimshme dhe mendohet se ka lidhje me pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.514Z

Tiranë, në tentativën e katërtshembet godina 7-katëshe

Të tjera rreth shkrimit FOTO LIVE TV/ Nga shembja e godinës tek Rr. e Elbasanit Tiranë, INUK bllokon 5-katëshin, do shembet me mjete xheniere TIRANË- Është shembur në orën 15:39 minuta godina 7-katëshe që ndodhej në zonën e “Vila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.388Z

Godina 5-katëshe tek Ekonomiku shembet me tritol

Godina pesë katëshe e cila është ndërtuar në oborrin e fakultetit Ekonomik gjashtë vite më parë në kryeqytet prej ditës së sotme nuk është  më. Në orën 14:00 u bë shembja e godinës me tritol përmes një shpërthimi të kontrolluar nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Terr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama