Rezultate te kerkimit per termin: +Godo

Total: 2540
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.263Z

Ndërron jetë Sabri Godo

Share Politikani Sabri Godo ka ndërruar jetë mesditën e sotme, në moshën 82-vjeçare. Godo vuante prej disa muajsh nga një sëmundje në mushkëri, e cila i ka shkaktuar vdekjen. Vetëm një ditë më parë, familjarët e tij thanë se gjendja e Godos është përmirës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Godo: Stop korrupsionit

Ministria e Shndetsi Anila Godo, n nj tur q po zhvillon n disa spitale t qyteteve kryesore t vendit, ka deklaruar se do t ket zero toleranc ndaj korrupsionit n Shndetsi, ndrsa ka shtuar se sektori i shndetsis sht prioritet i qeveris shqiptare. Godo po shikon nga afr gjendjen n disa prej spitaleve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.259Z

Nderon jete Sabri Godo

Ndërron jetë prëesidenti i nderit i Asamblesë së Partisë Republikane, Sabri Godo. Pas një sëmundje të rëndë, Godo ndërroi jetë pak çaste më parë. Një figurë mjaft e njohur e politikës shqiptare, prerside

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.264Z

Vdes Sabri Godo

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare politikani, shkrimtari dhe skenaristi Sabri Godo.Politikani i njohur kishte dalë prej pak ditësh nga spitali, ku qëndroi i shtruar prej më shumë se 10-ditësh në gjendje të rëndë, pasi kishte kërkuar që t’i kalonte në banesë momentet e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.403Z

Godo ankesa ndaj Ina Rames

Presidenti i Asamblesë së Partisë Republikane, Sabri Godo kritikoi dje qëndrimin e Prokurorisë së Përgjithshme për çështjen Mediu dhe kërkoi që kryetari i shtetit të jetë i vëmendshëm Presidenti i Asamblesë së Partisë Republikane, Sabri Godo kritikoi dje qëndri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.299Z

Godo: Jemi gati per gripin

Ministrja e Shendetesise, Anila Godo deklaron per Top Channel se sistemi shendetesor ne vend eshte gati dhe i pergatitur per te perballuar cdo situate qe mund te krijohet nga prekja me virusin AH1N1, edhe ne rast epidemie. Godo u jep nje mesazh edhe qytetareve qe te mos shqetesohen, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.678Z

Godo: Mungojnë mjekët specialistë

Gjirokastër-Ministrja e Shëndetësisë, Anila Godo ka evidentuar një sërë problemesh gjatë vizitës së sotme në spitalin jugor të vendit. Krahas problemeve të infrastrukturës dhe mungesa të tjera, ajo ka vënë në dukje mungesën e theksuar të mjekëve specialistë. “Një probl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama