Rezultate te kerkimit per termin: +Godo

Total: 2540
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.238Z

Menaxhimi i spitaleve, Godo rikthen mjekët në shkollë

Drejtuesit e spitaleve të vendit do të jenë mjekë-menaxherë. Kjo është kërkesa e parashtruar dje nga ministrja e Shëndetësisë, Anila Godo, e cila ditën e djeshme gjatë raportimit në Komisionin e Shëndetësisë ka kërkuar përgatitjen e mjekëve për menaxhimin e qendrave shëndetëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.339Z

Godo: Rama dhe Berisha, te moderojne gjuhen ne publik

Republikani Sabri Godo, kritikoi dje gjuhen e perdorur se fundmi ne media si nga kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama ashtu edhe nga kryeministri Sali Berisha. Sipas Godos, reagimi i ashper se fundmi i kryeministrit, ka ardhur vetem si nje replike ndaj akuzave te vazhdueshme qe Rama, ka bere ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.860Z

Godo kundër maxhorancës për votimin e hapur në Kuvend

“Unë them se votimi në Parlament, në kushtet tona, duhet të jetë i mbyllur. Ajo që pretendon maxhoranca, se kështu bëhet më tepër transparencë, se është në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kështu etj., etj., nuk qëndron. është vetëm lëndë për propagandë”, shprehet Godo. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.623Z

Godo: Mjekët të vlerësohen me kredite

Mjekët duhet të vlerësohen nëpërmjet krediteve, në kurset e ndryshme që ata zhvillojnë nga një qendër e posaçme". Ka qenë ky opinioni i djeshëm i shprehur nga ana e drejtueses së Ministrisë së Shëndetësisë, Anila Godo. Ajo ka pohuar faktin se në vendin tonë është ngritur një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.798Z

Lesi akuzon PR-në dhe ministren Godo për shkarkime hakmarrëse

Autori i Lajmit: red.Përçahet koalicioni i djathtë “Aleanca e Ndryshimit” vetëm pak ditë përpara zhvillimit të zgjedhjeve. Janë përsëri demokristianët e LDK-së të Nikollë Lesit, që kanë akuzuar dje PR-në dhe ministren Godo për shkarkime me qëllim hakmarrjen politike që kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.223Z

Godo: Opozita s’ka moralin për akuza ndaj Bashës

Presidenti i Nderit i PR-së, Sabri Godo, i quan shkelje ligjore vonesat në zbardhjen e procesit të nisur që prej dy vitesh, lidhur me hetimet për rrugën Durrës-Kukës. Duke ftuar klasën politike që të lërë drejtësinë në punën e saj, Godo komentoi akuzat e ngritura nga opozita për pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.511Z

Godo: Prokuroria, një mëz i lëshuar në lëndina

Presidenti i Nderit të PR, Sabri Godo ka marrë pjesë në Shkodër në konferencën e republikanëve dhe aty ka shpallur 11 kandidatë në listën e kësaj partie për qarkun e Shkodrës, ku në krye të saj ishin Neritan Alibali dhe Namik Kamberi, kreu lokal i kësaj force politike. Gjatë një p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama