Rezultate te kerkimit per termin: +Godo

Total: 2540
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.264Z

Vdes Sabri Godo

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare politikani, shkrimtari dhe skenaristi Sabri Godo.Politikani i njohur kishte dalë prej pak ditësh nga spitali, ku qëndroi i shtruar prej më shumë se 10-ditësh në gjendje të rëndë, pasi kishte kërkuar që t’i kalonte në banesë momentet e fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.403Z

Godo ankesa ndaj Ina Rames

Presidenti i Asamblesë së Partisë Republikane, Sabri Godo kritikoi dje qëndrimin e Prokurorisë së Përgjithshme për çështjen Mediu dhe kërkoi që kryetari i shtetit të jetë i vëmendshëm Presidenti i Asamblesë së Partisë Republikane, Sabri Godo kritikoi dje qëndri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.299Z

Godo: Jemi gati per gripin

Ministrja e Shendetesise, Anila Godo deklaron per Top Channel se sistemi shendetesor ne vend eshte gati dhe i pergatitur per te perballuar cdo situate qe mund te krijohet nga prekja me virusin AH1N1, edhe ne rast epidemie. Godo u jep nje mesazh edhe qytetareve qe te mos shqetesohen, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.678Z

Godo: Mungojnë mjekët specialistë

Gjirokastër-Ministrja e Shëndetësisë, Anila Godo ka evidentuar një sërë problemesh gjatë vizitës së sotme në spitalin jugor të vendit. Krahas problemeve të infrastrukturës dhe mungesa të tjera, ajo ka vënë në dukje mungesën e theksuar të mjekëve specialistë. “Një probl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.987Z

Godo shpërndan ftesa

Republikani i njohur thotë se koalicioni i ardhshëm duhet të jetë i hapur për të gjitha partitë, por interes i veçantë duhet të tregohet për partitë tradicionalisht të djathta. Ndërkohë, një sërë partish joparlamentare presin ftesën për të bashkëpunuar me PD-në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.680Z

Godo: Opozita po pengon zgjedhjet

Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Republikane, Sabri Godo, shprehet optimist se qytetarët do të pajisen me kartat e identitetit përpara zgjedhjeve të 28 qershorit. "Qeveria ka marrë masa që para 15 qershorit të kenë kartat dhe çdo gjë nevojitet për të plotësuar kushtet për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.831Z

Sabri Godo shtrohet në spital, rëndë

 Presidenti i nderit i Partisë Republikane, Sabri Godo, është shtruar me urgjencë në spital mesditën e sotme. Godo është shtruar në urgjencën e Sanatoriumit në Tiranë, pasi vuan prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë në mushkëri. Aktualisht, Godo është nën kujdesin e mjekë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama