Rezultate te kerkimit per termin: +Godo

Total: 2540
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.299Z

Godo: Jemi gati per gripin

Ministrja e Shendetesise, Anila Godo deklaron per Top Channel se sistemi shendetesor ne vend eshte gati dhe i pergatitur per te perballuar cdo situate qe mund te krijohet nga prekja me virusin AH1N1, edhe ne rast epidemie. Godo u jep nje mesazh edhe qytetareve qe te mos shqetesohen, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.678Z

Godo: Mungojnë mjekët specialistë

Gjirokastër-Ministrja e Shëndetësisë, Anila Godo ka evidentuar një sërë problemesh gjatë vizitës së sotme në spitalin jugor të vendit. Krahas problemeve të infrastrukturës dhe mungesa të tjera, ajo ka vënë në dukje mungesën e theksuar të mjekëve specialistë. “Një probl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.987Z

Godo shpërndan ftesa

Republikani i njohur thotë se koalicioni i ardhshëm duhet të jetë i hapur për të gjitha partitë, por interes i veçantë duhet të tregohet për partitë tradicionalisht të djathta. Ndërkohë, një sërë partish joparlamentare presin ftesën për të bashkëpunuar me PD-në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.680Z

Godo: Opozita po pengon zgjedhjet

Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Republikane, Sabri Godo, shprehet optimist se qytetarët do të pajisen me kartat e identitetit përpara zgjedhjeve të 28 qershorit. "Qeveria ka marrë masa që para 15 qershorit të kenë kartat dhe çdo gjë nevojitet për të plotësuar kushtet për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.831Z

Sabri Godo shtrohet në spital, rëndë

 Presidenti i nderit i Partisë Republikane, Sabri Godo, është shtruar me urgjencë në spital mesditën e sotme. Godo është shtruar në urgjencën e Sanatoriumit në Tiranë, pasi vuan prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë në mushkëri. Aktualisht, Godo është nën kujdesin e mjekë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.674Z

Godo: Tani, zgjedhje të lira

Tiranë -Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Republikane Sabri Godo gjatë një takimi që ka zhvilluar sot në Kombinat, deklaroi se një vend quhet demokratik, kur bën marrëveshje me qytetarët. “Një vend quhet demokratik kur bëhen marrëveshje mes qeverisë dhe qytetarëve, dhe kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.516Z

Godo: Zgjedhje të lira

Shkodër -Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Republikane Sabri Godo, ka theksuar nga Shkodra, se qëllimi kryesor i PR-së dhe maxhorancës aktuale është zhvillimi i zgjedhjeve parlamentare me standarde të larta , të lira dhe transparente. “Ne jemi pjesë e një koalicioni të sukse

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama