Rezultate te kerkimit per termin: +Godo

Total: 2540
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.987Z

Godo shpërndan ftesa

Republikani i njohur thotë se koalicioni i ardhshëm duhet të jetë i hapur për të gjitha partitë, por interes i veçantë duhet të tregohet për partitë tradicionalisht të djathta. Ndërkohë, një sërë partish joparlamentare presin ftesën për të bashkëpunuar me PD-në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.680Z

Godo: Opozita po pengon zgjedhjet

Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Republikane, Sabri Godo, shprehet optimist se qytetarët do të pajisen me kartat e identitetit përpara zgjedhjeve të 28 qershorit. "Qeveria ka marrë masa që para 15 qershorit të kenë kartat dhe çdo gjë nevojitet për të plotësuar kushtet për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.831Z

Sabri Godo shtrohet në spital, rëndë

 Presidenti i nderit i Partisë Republikane, Sabri Godo, është shtruar me urgjencë në spital mesditën e sotme. Godo është shtruar në urgjencën e Sanatoriumit në Tiranë, pasi vuan prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë në mushkëri. Aktualisht, Godo është nën kujdesin e mjekë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.674Z

Godo: Tani, zgjedhje të lira

Tiranë -Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Republikane Sabri Godo gjatë një takimi që ka zhvilluar sot në Kombinat, deklaroi se një vend quhet demokratik, kur bën marrëveshje me qytetarët. “Një vend quhet demokratik kur bëhen marrëveshje mes qeverisë dhe qytetarëve, dhe kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.516Z

Godo: Zgjedhje të lira

Shkodër -Kryetari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Republikane Sabri Godo, ka theksuar nga Shkodra, se qëllimi kryesor i PR-së dhe maxhorancës aktuale është zhvillimi i zgjedhjeve parlamentare me standarde të larta , të lira dhe transparente. “Ne jemi pjesë e një koalicioni të sukse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.512Z

Shkoder, Godo: Standarte ne zgjedhje

Kryetari i asamblese se Partise Republikane, Sabri Godo, ishte ne qytetin e Shkodres ne nje takim paraelektoral me simpatizantet e kesaj force politike. Godo tha se republikanet perfaqesojne nje force politike qe ka bere shume per demokracine.“Duhet te plotesojme tre kushte: Zgjedhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.385Z

Godo: Berisha gaboi me Kushtetutën

  Republikani Sabri Godo shprehet kritik për qeverisjen dhe hedh sërish idenë e senatit   "Këtu vjen një parti dhe fillon ndryshon nëpunësit e vet, duke i mbushur me militantë" TIRANË- Deklarata e kryeministrit Sali Berisha dy ditë më parë se pas ndryshimeve kushtetue

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama