Rezultate te kerkimit per termin: +Goli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.249Z

Liverpul feston në Stamford Bridge, mposht Çelsin 1-2

Është e Liverpool klasikja e javës së 5-të të Premier League. The Reds skuqën Stamford Bridge duke u imponuar 2-1 ndaj Çelsit në një ndeshje spektakolare dhe plot rivalitet duke i shkaktuar kështu Bluve të Antonio Kontes disfatën e parë sezonale. E nisi menjëherë me ritëm të çmend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.736Z

Shuhet Panajot Pano, gjeniu i futbollit

Ndërroi jetë “Lojtari i artë”, futbollisti më popullor i Shqipërisë. Joti e quante veten thjesht: një futbollist. Ndërsa ekspertët: një gjeni Dash Frashëri Zëmra e legjendës së futbollit shqiptar, Panajot Pano, pushoi së rrahuri dje në moshën 71-vjeçare, por golat e “Pushka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.249Z

Grupi A: Tërbuni tregon autoritet, fiton derbin e veriut

Sukthi kalon me lehtësi Egnatian. Erzeni dhe Olimpiku barazojnë jashtë fushe   Rezultatet e javës së 10-të PASHTRIKU ERZENI      2-2 VELEÇIKU TERBUNI     0-1 KORABI OLIMPIK                      1-1 SUKTHI EGNATIA                      3-1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.508Z

Kupa, fitojnë Partizani, Tirana e Dinamo

Jane luajtur dje 16 ndeshjet e vajtjes ne Turin e pare te kupes se Shqiperise.Partizani ka fituar 5 - 1 ne Tepelene, Duro e nis me nje fitore ndonese ndaj nje skuadre modeste aventuren e re tek te kuqte. Dinamo ka mundur minimalisht Albetrolin fale nje goli te Jusufit. Tirana eshte mjaftuar me nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.675Z

Mesi-Raul dyshe legjendash

Lionel Mesi eshte heroi i Barcelones, argjentinasi shenon dy golat qe I japin katalanasve fitoren 2-1 ndaj Santander. Nuk perfundon ketu, djaloshi firmos golin numur 5 mije ne historine e klubit. Raul eshte protagonist ne fitoren 2-0 te Realit te Madridit ndaj Numansias. Goli i tij ishte i pari i nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

  Shevchenko: Jam i lumtur vetëm për golinUkrainasi: “Ndihem më mirë, jam duke u rritur, jam i lumtur”

“Më në fund e gjeta goli dhe kjo ndodhi pikërisht në San Siro. Ndihem më mirë, jam duke u rritur, jam i lumtur”. Këto janë fjalët e ukrainasit Andriy Shevchenko pas shënimit të golit kundër Lacios në ndeshjen e humbur 2-1 pas kohës shtesë për Kupën e Italisë, që solli edhe eli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.098Z

Serie A, Katania mposht 1-0 Lacion

Katania ka mundur 1-0 Lacion ne shtepine e saj, ne ndeshjen qe hapi javen e 29 te kampionatit italian, Serie A. Goli i vetem i ndeshjes, por vendimtar per ekipin sicilian u shenua nga Mikele Paoluci ne minuten e ’24. Per mysafiret nga Roma tentativat per te barazuar rezultatin nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama