Rezultate te kerkimit per termin: +Goli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.675Z

Mesi-Raul dyshe legjendash

Lionel Mesi eshte heroi i Barcelones, argjentinasi shenon dy golat qe I japin katalanasve fitoren 2-1 ndaj Santander. Nuk perfundon ketu, djaloshi firmos golin numur 5 mije ne historine e klubit. Raul eshte protagonist ne fitoren 2-0 te Realit te Madridit ndaj Numansias. Goli i tij ishte i pari i nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.480Z

  Shevchenko: Jam i lumtur vetëm për golinUkrainasi: “Ndihem më mirë, jam duke u rritur, jam i lumtur”

“Më në fund e gjeta goli dhe kjo ndodhi pikërisht në San Siro. Ndihem më mirë, jam duke u rritur, jam i lumtur”. Këto janë fjalët e ukrainasit Andriy Shevchenko pas shënimit të golit kundër Lacios në ndeshjen e humbur 2-1 pas kohës shtesë për Kupën e Italisë, që solli edhe eli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.098Z

Serie A, Katania mposht 1-0 Lacion

Katania ka mundur 1-0 Lacion ne shtepine e saj, ne ndeshjen qe hapi javen e 29 te kampionatit italian, Serie A. Goli i vetem i ndeshjes, por vendimtar per ekipin sicilian u shenua nga Mikele Paoluci ne minuten e ’24. Per mysafiret nga Roma tentativat per te barazuar rezultatin nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.388Z

Ronaldinjo duartrokitet, Albertini e con te Milani

Dinjo eshte rikthyer te buzeqeshe dhe te rifitoje duartrokitjet e “Camp Nou”. Goli ndaj Shtutgartit dhe paraqitja e mire ne Champions e kane rileshuar brazilianin ne top-speed, duke shkundur fjalet e thena per nje prishje marredheniesh mes tij dhe Barcelones. E megjithate, duket se tema merkato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.799Z

Tare-Skela, sfidë stoli në Lacio-Askoli

Fundjava ka dhe një sfidë lojtarësh shqiptarë, nëse ata do të aktivizohen. Lacio e Igli Tares do të presë në kryeqytet Askolin e Ervin Skelës. Në ndeshjen miqësore me diletantët e Formia, Lacio fitoi 12-0, por Tare nuk ka qenë autor i ndonjë goli. Edhe Askoli fitoi 8-0 në miqësore e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.142Z

Brazil portieri shenon golin e 115 te karrieres

0 Portieri brazilian Rogerio Ceni vazhdon te suprizoje 41 vjecari ka shenuar golin e 115 ne karrieren e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.710Z

Kasami i dhuron fitoren Olympiakos, feston me shqiponjën

Juventusi u mposht me rezultatin 1-0 nga Olympiakos duke rrezikuar edhe kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Fitorja e Olympiakos erdhi nga goli i vetëm i takimit të cilin e shënoi shqiptari Pajtim Kasami në minutën e 36. Heroi i këtij takimi, Kasami gjatë festimit të golit tregoi origjin�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama